GROHE Для Ванної Кімнати

У змішувачах GROHE для ванної кімнати вдало поєднано дизайн, удостоєний професійних нагород, та передові технології галузі. Кожна колекція змішувачів вирізняється великою типологією моделей, що гармонійно узгоджуються з сучасними фаянсовими виробами для ванної кімнати і відповідають різним вподобанням у стилі.

Змішувачі для ванної у стилі Contemporary

Аксесуари Для Ванної Кімнати

Термостати

Колекції термостатів GROHE

Під час конструювання термостатів GROHE ми використовували найбільш чутливий термометр навколо - Вашу шкіру. Революційні термостати в Grohtherm гарантують, що гаряча і холодна вода доторкнеться до вашої шкіри саме у тих пропорціях, які ви бажаєте.

Колекції термостатів
Shower Collections

GROHE для душу

Насолоджуйтесь ідеальною процедурою прийняття душу кожен раз при користуваннідушовою системою GROHE. Наші душові системи оснащені технологією GROHE DreamSpray, що забезпечує рівномірний розподіл потоку води по всім душовим форсункам.

Колекції для душу
Туалетні рішення - панелі змиву та інсталяційні системи

Рішення для туалетів - панелі змиву та інсталяційні системи

Наші інсталяційні системи, вбудовані змивні бачки, змивні клапани та панелі змиву дозволяють реалізовувати проекти оснащення ванних кімнат високого рівня комфорту, з використанням найсучасніших підвісних фаянсових виробів. Наші змивні бачки та панелі змиву, обладнані технологією GROHE EcoJoy, допомагають економити воду без зайвих зусиль.

Панелі змиву та інсталяційні системи