Найти салон-магазин или сервис по установке
Showrooms
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

Душ у 3D
Drücken, Drehen, Duschen
Вмикай, Налаштовуй, Насолоджуйся

GROHE SmartControl

ВАШІ НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД ПРИЙНЯТТЯ ДУШУ НА ВІДСТАНІ ВИТЯГНУТОЇ РУКИ

Уявіть душ. Хіба це просто краплі води, що спадають донизу? Це - майже вища математика. Те, що технологія GROHE SmartControl робить з водою, потрібно відчути на собі, щоб повірити. Вона підносить звичайну процедуру прийняття душу, який ніби створено особисто для Вас, до цілком нових вражень.

Розумна система GROHE SmartControl дає можливість Вам заново відкрити для себе елемент води: Ви можете зануритися у великі, повільно спадаючі краплини на зразок літнього дощу або ж надати їм такої форми, що розслабить та зніме втому, що накопичилась впродовж дня. Поверніть регулятор струменю води вверх для максимально сильного потоку або вниз для отримання дрібнорозпиленого струменю. А також оберіть необхідний Вам температурний режим для кожної краплини. Лише натисніть.

ВИ НЕ ПОВІРИТЕ, НАСКІЛЬКИ РОЗУМНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ХОВАЄТЬСЯ ЗА ЦІЄЮ КНОПКОЮ

Ще ніколи досягнення вашого особистого задоволення від прийняття душу не було настільки легким. Лише натисніть на кнопку, щоб обрати бажаний струмінь води, та насолоджуйтесь. Перемикайте, коли заманеться, з освіжаючого режиму GROHE PureRain/Grohe Rain O2 на новий режим TrioMassage задля масажу голову та комірцевої зони, або ж просто оберіть ручний душ Power&Soul. Маєте бажання поніжитися під двома видами струменю одночасно? Жодних проблем – натисніть на обидві кнопки.

Це ще не всі переваги розумного дизайну. У технології GROHE SmartControl поєднано вибір режиму струменя та регулювання об’єму водного потоку за допомогою однієї кнопки. Поверніть рукоятку GROHE ProGrip та налаштуйте бажаний об’єм водного потоку. Уподобані Вами налаштування зберігаються, що є надзвичайно зручним, як для наступної процедури прийняття душу, так і під час її тимчасової зупинки. Управління душем є надвичайно простим, що робить GROHE SmartControl ідеальним рішенням для усієї сім’ї.

Натисніть на кнопку, щоб увімкнути душ

Поверніть регулятор, щоб налаштувати струмінь води у діапазоні від Eco (економічний) до Full Flow (максимальний).

Для вимкнення або призупинення подачі води натисніть на кнопку. При наступному увімкненні налаштування об'єму водного потоку зберігаються.

МИ СПОВНЕНІ ГАРНИХ ІДЕЙ – ЩЕ БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ПРИЙНЯТТЯ ДУШУ

Ми б хотіли, щоб Ви мали можливість відчути усі грані води, як тільки заходите до душової. Саме тому ми розробили декіль видів струменю для душових лійок. І завдяки GROHE SmartControl Ви можете насолоджуватись декількома видами струменю одночасно.

Спробуйте поєднати основний режим GROHE PureRain та режим TrioMassage або натисніть кнопку для переключення на ручний душ. Завдяки інтуїтивним кнопкам GROHE SmartControl Ви маєте усе необхідне в одній панелі керування.

НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ПОКРИТТЯ

Система GROHE SmartControl представлена у двох стильових рішеннях покриття поверхні: класичний хромований метал та витончене акрилове скло кольору «Білий місяць».

3 СПОСОБИ ПЛАНУВАННІ ВАШОЇ НЕПЕРЕВЕРШЕНОЇ ПРОЦЕДУРИ ПРИЙНЯТТЯ ДУШУ

Задля досягнення ідеальної процедури прийняття душу GROHE пропонує Вам 3 способи на вибір залежно від того, як Ви уявляєте собі свою душову - незначна модернізація чи повний редизайн. GROHE пропонує ряд інсталяційних рішень на будь-який смак.

ДУШОВА СИСТЕМА SMARTCONTROL ЗОВНІШНЬОГО МОНТАЖУ

Душова система SmartControl зовнішнього монтажу у поєднанні із вражаючою душовою лійкою Rainshower 360 та душовим кронштейном вимагає мінімальних зусиль в інсталяції, натомість сприяє максимальному ефекту від користування.


Discover SmartControl Exposed

ДУШОВА СИСТЕМА SMARTCONTROL COMBI НАПІВПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ

Комбіноване рішення – без видимого душового кронштейну, у полі зору – лише вражаюча душова лійка Rainshower 360 та система GROHE SmartControl.

Discover SmartControl Combi

ДУШОВА СИСТЕМА SMARTCONTROL ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ

Зменшено до найголовнішого: елементи душової системи GROHE SmartControl прихованого монтажу встановлються за стіною задля досягнення стильового мінімалізму та більшого простору у душовій.

Discover SmartControl Concealed