Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

Кухонні змішувачі з фільтрацією води

GROHE BLUE

Кухонні змішувачі з фільтрацією води

Вам більше не доведеться тягати важкі сулії з водою

Вода - найдивовижніша з стихій нашої планети. І переваги в питній воді не менш індивідуальні, ніж естетичний смак. Система GROHE Blue здатна задовільнити їх повністю. Якій питній воді Ви ввідаєте перевагу: з газом або без? Хочете, щоб вона фільтрувалася в проточному режимі і подавалася прямо з-під крана у Вас на кухні? Ваше бажання для нас - закон!

  • Фільтровану воду з охолодженням і газуванням забезпечить система GROHE Blue Home.
  • Система фільтрації GROHE Blue Pure підійде любителям негазованої води без охолодження.
  • Для компанії чи офісу підійде система GROHE Blue Professional

Фільтрована, охолоджена і газована вода

В системі GROHE Blue видатний дизайн поєднується з інноваційними технологіями. Це високопродуктивний пристрій фільтрації, охолодження та газування подає воду з найчистішим смаком прямо з-під крана.

Температура і тиск води регулюються як зазвичай - за допомогою важеля змішувача, а ступінь газування охолодженої фільтрованої води налаштовується обертанням регулятора зі світлодіодним дисплеєм на лівій стороні корпусу змішувача.

Можливо, Вам також хотілося б, щоб кухонний змішувач втілював Ваш естетичний смак? Технологія GROHE Blue реалізована в чотирьох чудових моделях змішувачів: GROHE Blue з виливом C- або U-подібної форми, GROHE Blue K7 і GROHE Blue Minta.

GROHE Blue K7
GROHE Blue Minta

GROHE Blue Mono

GROHE Blue

Якщо Ви не хочете замінювати свій перевірений кухонний змішувач, але все ж хочете користуватися системою GROHE Blue, Вам підійде модифікація Mono.

Кран Mono можна легко встановити там, де він буде виглядати органічно поруч з існуючим кухонним змішувачем.

У чому головна перевага цього крана? Він розроблений таким чином, щоб можна було легко наповнювати питною водою будь-які ємності - наприклад, спеціальний графин GROHE Blue.

Зменшення наслідків для екології

GROHE EcoJoy

Система GROHE Blue не тільки зручна і корисна для здорового способу життя, а й екологічно виправдана. У порівнянні з забрудненнями і енергоспоживанням при розливі і доставці мінеральної води в тарі, екологічні наслідки фільтрування водопровідної води практично незначні.

GROHE Blue економить ресурси і кошти, адже для того, щоб на полиці супермаркету з'явився всього один літр води, потрібно цілих сім. Оскільки важкі пляшки більше не буде потрібно нести додому, зберігаються і Ваші сили, а також час і ресурси, необхідні для вторинної переробки тари.

Заощаджуйте з GROHE Blue®

Вода GROHE Blue® з чудовим смаком обходиться в п'ять разів дешевше розливної води провідних марок. Ви скорочуєте енергоспоживання і не маєте величезних обсягів пластикових відходів!

Порахуйте зараз, скількі коштів Ви зможете заощадити з GROHE Blue®!

Start GROHE Blue® Calculator