GROHE Blue Professional

GROHE Blue Professional

Чиста вода — найкращий напій

Усі ми щодня користуємося і насолоджуємося такою розкішшю, як питна вода прямо з кухонного змішувача. Більшість з нас її якість цілком влаштовує для приготування їжі, а також гарячих напоїв, але коли хочеться випити склянку води, нас часто відштовхує смак сирої води, і ми думаємо, що краще пити мінеральну воду з пляшки. Майже зручне і не зовсім екологічне рішення. Вкладіть кошти в систему подачі води GROHE Blue, і Ви будете постійно забезпечені свіжою фільтрованої водою з відмінним смаком. Система GROHE Blue Chilled - змішувач сучасного дизайну з функціями високотехнологічної фільтрації та охолодження води, користуватися яким так само просто, як і звичайним кухонним змішувачем. Правий важіль змішувача використовується як зазвичай - для подачі змішаної гарячої і холодної водопровідної води. Ліва рукоятка з вбудованим світлодіодним дисплеєм, яка обертається, використовується для регулювання температури охолодженої фільтрованої води. Змішувач забезпечений хромованим покриттям GROHE StarLight і має роздільні внутрішні протоки для фільтрованої і нефільтрованої води.

Брошура з кухонною продукцією

Брошура з кухонною продукцією

Наше портфоліо кухонних змішувачів перевершить ваші очікування.

Запірні вентилі

Стартовий комплект
GROHE Blue Mono Chilled and Sparkling
Стартовий комплект
31302001
Стартовий комплект
GROHE Blue Mono Chilled and Sparkling
Стартовий комплект
31302DC1

Відкрий для себе

19/5000 Освіжаюче простий

Освіжаюче просто

Унікальна система GROHE Blue доставляє свіжу, смачну фільтровану воду прямо з Вашого кухонного змішувача, коли ви цього хочете - 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Світлодіодний дисплей на ручці змішувача вказує, коли потрібно замінити водяний фільтр. Світло блимає, коли ємність фільтра становить менше ніж 10%. Фільтр стоїть до 12 місяців, має місткість 600 літрів і може регулюватися відповідно до твердості води.

Користування та внутрішні водні шляхи

Користування та внутрішні водні шляхи

Два окремих внутрішніх водних шляхів - один для фільтрованої води, а інший - для нефільтрованої води - та інноваційний аератор, що гарантує, як тільки вода буде відфільтрована, вона ніколи не поєднається з будь-яким іншим вмістом, який може зашкодити смаку.

1. Фільтрована вода GROHE Blue
2. Нефільтрована змішена вода

GROHE Blue & BWT

GROHE Blue & BWT

Найцінніший ресурс в найбезпечніших руках

Вода - це не тільки найцінніший ресурс у світі, але також основа всіх живих істот. GROHE та BWT, провідні спеціалісти у галузі води, представляють безпеку, гігієну та найвищі стандарти якості. Ми поєднали досвід наших двох компаній, щоб Ви отримали абсолютно новий досвід роботи з водою.

Вода тепер перетворюється на чисте освіження завдяки інноваційному продукту GROHE Blue. GROHE Blue фільтрує воду через фільтри, що поставляються компанією BWT, а потім охолоджує її до ідеальної температури для Вас.

See complete filter range
BWT

BWT

Світові інновації компанії BWT пропонують всім водяним гурманам освіжаючу дегустаційну воду, яка відфільтровується унікальною, запатентованою технологією Mg2 + BWT і збагачена магнієм. Просто ідеально підходить для повсякденного споживання.

Розробка та Вуглекислота

Свіжа, охолоджена вода може йти з Іашого змішувача завдяки одному повороту лівої ручки GROHE Blue. Перший набір не додає вугільної кислоти, другий набір додає трохи вуглекислоти, а третій - збільшує кількість вугільної кислоти.

Карбонатор, інтегрований у вбудовану коробку, додає у фільтровану та охолоджувану воду, особливо гарні бульбашки вугільної кислоти, щоб зробити трохи мінеральну або мінеральну воду за смаком.

Температура води також може бути встановлена на ваш особистий смак: охолодження можна індивідуально регулювати від 4 ° С до 10 ° С.

GROHE Blue

Блакитний - Негазована вода

GROHE Blue

Бірюзовий - Середньогазована вода

GROHE Blue

Зелений - Газована вода

Green Good Design
2011 Green Good Design
interior innovation award
2011 interior innovation award
Perspective Award
2011 Perspective Award
IFA Usability Park Publikumspreis
2010 IFA Usability Park Publikumspreis
Good Design USA
2008 Good Design USA
Good Design Japan
2006 Good Design Japan
iF Product Design Award
2005 iF Product Design Award
red dot design award
2005 red dot design award