GROHE Blue Home

Зробіть життя простіше

Давайте згадаємо яких зусиль вимагає підтримання запасу бутильованої питної води у будинку. Купівля з очікуванням в черзі, перетягування важких ящиків і бутлів (до речі, як поживає Ваша спина?), підйом їх по сходах і зберігання вдома. Не встигнеш озирнутися - пора везти назад порожню тару, і все по новій.

Час - найцінніший ресурс

Час - це ще один цінний ресурс. До чого ж витрачати його на поїздки в супермаркети, пошук паркувальних місць і повернення порожньої тари? З GROHE Blue Home стане менше стресу і більше вільного часу..

Отримайте більше простору

Всім нам хочеться мати більше місця. А в холодильнику його особливо не вистачає. Спробуйте вмістити там стільки пляшок з водою, скільки потрібно сім'ї на вихідні або на випадок прийому гостей. Адже нікому не хочеться спекотного літнього дня пити теплу воду. Як здорово, що GROHE Blue Home поставляє охолоджену воду в будь-яких обсягах за вимогою.

Comfort GROHE Blue

GROHE BLUE HOME РЯТУЄ НЕОДНОРАЗОВО

РЯТУЮЧИ ПЛАНЕТУ, <br> З КОЖНОЮ СКЛЯНКОЮ

Ви знали, що на виробництво 1 літра бутильованої води витрачається цілих 7 літрів? Не кажучи про викиди CO2. Коли Ви вибираєте GROHE Blue Home, це означає значне зниження витрат води на 61% в порівнянні з водою в пляшках.

КРАЩА УПАКОВКА ДЛЯ ВОДИ - ЦЕ ЇЇ ВІДСУТНІСТЬ

Може здатися очевидним, але в нашому світі, повільно потопаючому у морі пластику, проблема незнищенних пластикових пляшок набирає небувалої гостроти.

ЗАОЩАДЖУЙТЕ В ДОВГОСТРОКОВІЙ ПЕРСПЕКТИВі. І В КОРОТКОСТРОКОВІЙ ТЕЖ.

GROHE Blue Home - інвестиція, що виправдує себе багаторазово. Якщо Ви оціните витрати на забезпечення питною водою своєї сім'ї і гостей протягом року, Ви зрозумієте, наскільки швидко Ви почнете заощаджувати в порівнянні з бутильованої водою.

ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ПИЙТЕ БІЛЬШЕ ВОДИ

Скільки води нам необхідно? Фахівці рекомендують пити не менше 2 літрів в день. Однак за допомогою GROHE Blue набирати освіжаючу питну воду так просто і приємно, що багато хто навіть перевиконує норму.

Альтернативний фільтр Магній + дозволить Вам також наситити свій раціон цим важливим мікроелементом. У 2 літрах води GROHE Blue Home міститься стільки ж магнію, скільки в 4 яблуках.

ГАРАНТІЯ ЧИСТОГО СМАКУ

Якщо Ви любите чай і каву, тепер Ви полюбите їх ще сильніше. Питна вода з системи GROHE Blue Home робить смак гарячих напоїв ще багатшим. Завдяки чистоті фільтрованої води аромати напоїв розкриваються повністю - наприклад, у каві з пінкою смак стає просто незабутнім.

Find a showroom near you

Відкрийте для себе всі переваги GROHE Blue Home

GROHE Blue Home пасує до кожної кухні

Brochure

Подивіться нашу брошуру GROHE Blue Home

Завантажити