Про GROHE

Компанія

GROHE десятиліттями випускає на ринок численні сантехнічні вироби для ванної кімнати та кухні - новаторські, конструктивно продумані, відмічені нагородами. Фахівці GROHE виконують лиття, гальванізацію, збірку, шліфування і покриття виробів, доводячи їх до досконалості. З поєднанням справжньої майстерності і зосередженої інтелектуальної роботи народжується неперевершена продукція, яка завжди вражає актуальним дизайном, довговічною якістю і унікальними функціями, що створюють чисте задоволення від спілкування з водою - "Pure Freude an Wasser".

Кар’єра в GROHE

German Sustainability Award 2016/ CSR Award of the German Federal Government

Преса

Global References

Global References

GROHE Showers: Made in Germany

Foresighted and sustainable production

Цінності нашого бренду

Якість, технологія, дизайн та надійність. Чотири цінності бренду, які демонструють наше зобов'язання створювати унікальне сприйняття. Ми встановили надзвичайно високі стандарти, щоб упевнитися, що кожного разу, коли Ви користуєтеся змішувачем GROHE або приймаєте душ GROHE - Ви можете відчути різницю.

Штаб квартира GROHE у Дюсельдорфі

Веб-сайт GROHE Group

Відвідайте веб-сайт GROHE для того, щоб дізнатися факти про компанію, а також Ви зможете знайти інформацію для інвесторів, преси, постачальників і міжнародних проектів.