Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

Про GROHE

Компанія

GROHE десятиліттями випускає на ринок численні сантехнічні вироби для ванної кімнати та кухні - новаторські, конструктивно продумані, відмічені нагородами. Фахівці GROHE виконують лиття, гальванізацію, збірку, шліфування і покриття виробів, доводячи їх до досконалості. З поєднанням справжньої майстерності і зосередженої інтелектуальної роботи народжується неперевершена продукція, яка завжди вражає актуальним дизайном, довговічною якістю і унікальними функціями, що створюють чисте задоволення від спілкування з водою - "Pure Freude an Wasser".

Цінності нашого бренду

Якість, технологія, дизайн та надійність. Чотири цінності бренду, які демонструють наше зобов'язання створювати унікальне сприйняття. Ми встановили надзвичайно високі стандарти, щоб упевнитися, що кожного разу, коли Ви користуєтеся змішувачем GROHE або приймаєте душ GROHE - Ви можете відчути різницю.

Штаб квартира GROHE у Дюсельдорфі

Веб-сайт GROHE Group

Відвідайте веб-сайт GROHE для того, щоб дізнатися факти про компанію, а також Ви зможете знайти інформацію для інвесторів, преси, постачальників і міжнародних проектів.