Бездоганний догляд за тілом

Різноманітні режими струменя з можливістю більш точного налаштування, дві душові головки з антибактеріального матеріалу і необмежена подача теплої води для комфортного обмивання: технологія SkinClean забезпечує ідеальний гігієнічний догляд за тілом.

Саме це б обрала Ваша шкіра

  • Делікатний вплив
  • Дбайливе і ретельне очищення
  • Постійна подача теплої води
  • Освіжає та відновлює

Задоволення усіх потреб

Режим жіночої гігієни

Режим жіночої гігієни

Окрема втулка подачі води з особливим напрямком струменя і подачею води більш широким і м'яким потоком для жіночої інтимної гігієни, з можливістю регулювання температури і натиску води для повного комфорту і дбайливого догляду.

Дві втулки подачі води

Дві втулки подачі води

Вода подається двома регульованими втулками, розташованими позаду: 1 стандартна і 1 дамська з окремою подачею води і працює в режимі жіночої гігієни. При цьому Ви можете бути впевнені в їх гігієнічності та правильному напрямку струменя відповідно до Ваших потреб.

Режим гігієнічного душу

Режим гігієнічного душу

Втулка з регульованим спрямуванням для подачі теплої або холодної води в м'якому або інтенсивному режимі для точного і ефективного обмивання тільки потрібної зони. Інтенсивність подачі води можна регулювати.

Пульсуючий режим струменя

Пульсуючий режим струменя

Втулка подачі води плавно рухається вперед-назад, забезпечуючи більш широке охоплення зони.

Масажний режим струменя

Масажний режим струменя

Втулку, розташовану ззаду, можна налаштувати на пульсуючий режим подачі води з регулюванням інтенсивності напору, що забезпечує розслаблюючий масажний ефект.

Протестуйте GROHE Sensia® Arena у шоурумі

Знайти шоурум