Обладнання GROHE для душу

Персональне SPA

Нове обладнання з колекції F-digital deluxe перетворить Вашу ванну кімнату у власне, унікальне, домашнє спа, яке буде приносити Вам задоволення, поліпшувати настрій, дивувати і надихати, не залишаючи і думки про те, що може бути ще краще.

душові системи

Якщо Вас цікавлять чудові робочі характеристики і надійність, тоді зупиніть свій вибір на душовій системі GROHE. Наші душові системи поєднують в собі ряд передових технологій, що забезпечують неабияку якість роботи і неперевершене задоволення від кожного прийняття душу.

Ручні душі і Душові гарнітури

У нашій колекції верхніх, ручних і бічних душів, відзначений нагородами дизайн поєднується з новітніми технологіями і першокласними матеріалами. Душі з технологією GROHE EcoJoy втілюютьу собі наше прагнення піклуватися про навколишнє середовище і сприяють економній витраті води щодня.

Thermostaatkranen

Колекції термостатів

Під час конструювання термостатів GROHE ми використовували найбільш чутливий термометр навколо - Вашу шкіру. Революційні термостати в Grohtherm гарантують, що гаряча і холодна вода доторкнеться до вашої шкіри саме у тих пропорціях, які ви бажаєте.

Колекції термостатів

Колекції GROHE для ванної кімнати

У змішувачах GROHE для ванної кімнати відзначений преміями дизайн поєднується з якісними матеріалами та найпередовішими технологіями в галузі. Кожна колекція відрізняється великою кількістю моделей, що гармоніюють із сучасною керамікою для ванної кімнати і відповідають різним перевагам у стилі.

Колекції для ванн
Режими струменів

Режими струменів

Створюйте свій власний гідротерапевтичний душ, і нехай природні властивості води дарують Вам нові почуття кожного дня. Від великих до дуже великих розмірів, від настінного монтажу до стельового - у моделях верхнього душу GROHE представлені всі варіанти форм, стилів і розмірів, і кожна з них розроблена з турботою про Ваш комфорт і задоволення.

Відкрийте для себе всі розпилювачі