Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

ЗАПРОШЕННЯ ДО РАЮ
ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ З НАЙБІЛЬШ ЗАХОПЛЮЮЧИХ КУТОЧКІВ ПЛАНЕТИ

Представляємо Вражаючу Систему Aquasymphony від GROHE

Уявіть, що кожен Ваш день міг би починатися з перебування в раю. Система AquaSymphony від GROHE дозволить Вам перенестися в інший світ - туди, де гра струменів води освіжає і повертає сили, приглушене різнокольорове світло огортає Вас, а приємні звуки даруюють спокій. Пориньте повністю у цю композицію, що пробуджує всі органи чуття, - ми називаємо її душовою симфонією.

AquaSymphony – це не просто душ, а цілий велнес-простір, де вода живе особливим життям. AquaSymphony грає з водою, створюючи безперервно мінливу гармонію струменів. Тільки уявіть собі те задоволення, яке Вас чекає.

ЗАХВАТ І НАТХНЕННЯ ВІД
AQUASYMPHONY

ПОЗНАЙОМТЕСЯ ІЗ НАЙНАДИХАЮЧИМИ КУТОЧКАМИ ПЛАНЕТИ
РАЗОМ З AQUASYMPHONY

ВОНА НЕПОВТОРНА.
ЯК НЕВАГОМІ ТУМАНИ АРХІПЕЛАГУ ВОГНЯНА ЗЕМЛЯ.

ВОНА ЕКЗОТИЧНА.
ЯК ТЕПЛИЙ ЛІТНІЙ ДОЩ НА ОСТРОВІ БАЛІ

ВОНА ВИРАЗНА.
ЯК ПЕРЕЛИВИ ПІВНІЧНОГО СЯЙВА У НІЧНОМУ НЕБІ НАД НОРЗВЕЗЬКИМ ТРОМВІКОМ

ВОНА ВИКЛЮЧНА.
ЯК НАДИХАЮЧА АКУСТИКА СІДНЕЙСЬКОГО ОПЕРНОГО ТЕАТРУ

ВОНА НЕЙМОВІРНА.
ЯК РАЙДУЖНІ СТРУМЕНІ ІСЛАНДСЬКОГО ВОДОСПАДУ СКОУГАФОСС

">

Початок нової ери душових технологій

Ви бачите AquaSymphony у всій її величності: сяючі поверхні, витончені лінії, щедрі пропорції і стримана розкіш. А всередині - приголомшливі технології, що чекають можливості почати своє віртуозне дійство.

Нескінченні можливості насолоди водою

Система AquaSymphony з високоінтелектуальним управлінням дозволить Вам створювати ідеальні і кожен раз різні сценарії душу, налаштовуючи параметри у повній відповідності до своїх бажань.

Rain Sprays

Режим Rain

Це режим струменя Rain. Закрийте очі. Ласкавий і теплий літній дощ огортає Вас м'якими краплями. Відчуйте, як він очищає тіло і свідомість, занурюючи Вас у медитативний стан. Нова, вдосконалена версія режиму Rain подає воду більшими і м'якими краплями, створюючи розкішні відчуття при прийнятті душу.

AquaCurtain

Режим AquaCurtain

Заховайтеся за ніжною пеленою чистої води, яка огорне Вас і перенесе у вимір мрій, включивши режим AquaCurtain. Чудовий режим струменя, який оточить Вас завісою крапель, що нагадують штору з намистин.

Waterfall XL Sprays

Виливи Waterfall XL

Встаньте під рясний каскад води і дозвольте йому забрати з собою все накопичене за день, залишивши лише відчуття свіжості і бадьорості. Надширокий вилив подає воду чудовим потоком, що імітує водоспад.

Drizzle Sprays

Режим Drizzle

Режим струменя Drizzle вдихне у Вас нове життя подібно морському бризу. Своїм ніжним дотиком до Вашої шкірі прохолодний димок з найдрібніших крапель води оживляє і відновлює сили.

Pure Spray

Режим Pure

Назва цього режиму говорить сама за себе. Це м'який потік чистої води, що ллється з центру душовою головки подібно гірському джерелу.

Bokoma Sprays

Режим Bokoma

Скиньте все, що накопичилося за день. Прийміть розслаблену позу і дозвольте пульсуючим форсункам режиму Bokoma взятися за роботу, пещучи Ваше тіло розслаблюючою дією, що нагадує масаж кінчиками пальців.

Інтелектуальне та Інтуїтивне Управління

Єдиний інноваційний додаток для управління цілим ансамблем функцій! Центральний блок F-digital Deluxe і мобільний пристрій Apple або Android з встановленим додатком GROHE SPA App забезпечать повне управління світлом, звуком і паром, а також окремими модулями. Вистава починається!

Химерна гра світла і кольору

Якому кольору відповідає Ваш настрій? Можливо, синьому? Або всім кольорам веселки відразу? Наша система вміє створювати світлову завісу всіляких кольорів, яка стане надихаючим фоном для Ваших відчуттів, підвищить психологічний комфорт і надасть розслаблюючу дію, що гармонує з Вашим настроєм.

Pure Spray

Піддайтеся дії музики

Нехай звуки Вашої улюбленої музики змішаються з плескотом води. Супроводжуйте водні процедури концертами за своїм вибором - будь то ненав'язливий джаз або піднесена симфонічна музика.

Корисні для здоров'я парові ванни

Делікатний пар, здавна відомий численними корисними властивостями, тепер буде у Вашому розпорядженні в душовій. Він розкриває пори, виводить токсини і зволожує шкіру. Ароматичні масла доповнюють дію пару за рахунок розслабляючого ефекту і чуттєвої насолоди.

Хромотерапія для душі

Для отримання максимуму задоволення від прийняття душу оточіть себе пеленою світла. Різноманіття кольорів підсвічування дозволить Вам створити персональне світлове шоу для милування і розслаблення під час прийняття душу.

Нагороди за дизайн

Iconic Award 2015

Iconic Award 2015

iF Product Design Award 2016

iF Product Design
Award 2016

Interior Innovation Award 2017

Interior Innovation
Award 2017

Зроблено GROHE

Розроблено, спроектовано та виготовлено у Німеччині.

GROHE має давню традицію створення високоякісних душових систем, виготовлених у місті Лар, Німеччина, найвищих стандартів. AquaSymphony є результатом цих багаторічних знань, досвіду та експертиз. Коли майстерність відповідає інноваціям, результат - це щось незрівнянне: AquaSymphony.

Продукція

Rainshower F-Series 40
Rainshower F-Series 40
GROHE F-digital Deluxe Rough-in set base unit box
GROHE F-digital Deluxe Base unit box 4.0 Bluetooth F-Series 40
GROHE F-digital Deluxe Power supply base unit box
GROHE F-digital Deluxe Bluetooth unit BT-01A for Apple and Android devices
GROHE F-digital Deluxe Steam generator 6.6 kW with steam outlet and temperature sensor
GROHE F-digital Deluxe Rough-in set steam generator
Grohtherm F Thermostat complete kit for F40
Rainshower F-Series Sound set
Rainshower F-Series Rough-in set sound set
Rapido C Rough-in box for triple volume control 27 625
Rapido C Rough-in box for single volume control
Grohtherm F Rough-in box for wall shower union 27 621
GROHE Rapido T Universal thermostatic mixer for concealed installation

Установка

брошури

Aquasymphony Brochure
Installation Guide