Універсальна
вбудована частина
Rapido Smartbox

Компанія GROHE постійно шукає нові та найкращі рішення.

Наші фахівці в галузі дизайну та проектування постійно прагнуть до створення більш дієвих способів керування водою та більш ефективних способів її транспортування. А наші монтажники та проектувальники постійно вигадують найкращі та наефективніші способи роботи із сучасними системами у ванних кімнатах. GROHE SmartControl прихованого монтажу та GROHE Rapido SmartBox разом пропонують величезну кількість переваг.

Просто та очевидно

Неприховані переваги прихованих технологій

Простір – це цінний товар, який часто перебуває у дефіциті. Для проектувальників та монтажників стає складним завданням ефективно його використовувати. Це нелегке завдання, особливо в душовій зоні, де простірору не вистачає завжди.

Завдяки прихованій установці та надзвичайно компактному дизайну GROHE SmartControl прихованого монтажу пропонує більше простору під душем без шкоди для функціональності та комфорту. Він також пропонує додаткові переваги практичного характеру: прибирання стає більш швидким і зручним завдяки плоскій, обтічній конструкції.

Гнучкість дизайну GROHE SmartControl прихованого монтажу також пропонує безліч варіантів інтер'єру. Широкий вибір відповідних накладних панелей та душових комплектів гарантує, що стиль, вибраний для ванної кімнати, органічно перейде і до душової зони. Прихована технологія – це більше користі для вас.

Просто більше переваг

  • Управління до трьома функціями душу для більшого комфорту
  • Інтуїтивно зрозуміле керування та ідеально точний контроль об'єму води із SmartControl
  • Прихований монтаж та елегантний надтонкий дизайн – 43 мм – для більшого простору під душем
  • Одна вбудована частина забезпечує до трьох функцій душу/наповнювача ванни за допомогою всього однієї накладної панелі
  • Ефективний трубопровід завдяки нижнім підводкам
  • Настінні панелі регулюються на 6 градусів
  • Мінімальна монтажна глибина 75 мм
  • Опціональні сервісні обмежувачі для дооснащення
  • Завжди відповідає вимогам захисту від зворотного потоку під час модернізації
  • Простий монтаж, не потрібні лещата

Менше означає більше – одна панель може все

GROHE SmartControl
GROHE SmartControl

Керуйте до трьома пристроями у ванні за допомогою всього однієї панелі

Сьогодні в моді багатофункціональні душові кімнати, які пропонують більше ніж прості комбінації ванна/душ. Зазвичай проблемою постає ​​те, що для керування ручним душем і верхнійм душем із декількома режимами потрібні дві вбудовані частині та дві накладні панелі. Так було досі.

GROHE Rapido SmartBox та GROHE SmartControl прихованого монтажу спрощують це завдання. За допомогою лише однієї вбудованої частини та однієї накладної панелі можна одночасно користуватися двома функціями душу. Завдяки наявності до трьох перемикачів SmartControl, а також термостата чи змішувача в єдиній панелі, GROHE SmartControl прихованого монтажу – це половина подоланого шляху до 3х задоволення від прийняття душу.

Комфорт від використання двох режимів верхнього душу збільшуються завдяки душовій системі Rainshower 360 і новій моделі верхнього душу Rainshower 310. Створені для ідеального поєднання, вони забезпечують неперевершені відчуття під час прийняття душу.

Збільште об’єм. Або зменшіть. Одна панель дозволить керувати усім і одразу

GROHE SmartControl пропонує не тільки вибір режимів струменю, а й точне керування потоком води. GROHE SmartControl оснащений вбудованим регулятором об'єму для індивідуальних налаштувань. Просте натискання кнопки запускає чи зупиняє бажаний пристрій. А лише один поворот ручки дозволяє точно регулювати об'єм води. Завдяки чітким символам на кнопках користуватися ними просто та інтуїтивно зрозуміло.

Компактність – це новий стиль!

Загальний виліт 43 мм
Незалежно від глибини вбудованої частини, загальна висота облицювання ніколи не перевищує 43 мм. GROHE SmartControl прихованого монтажу поєднує в собі зручність від економії простору у ванній кімнати та витончений зовнішній вигляд.

Більш тонкі настінні панелі
Завдяки висоті всього 10 мм надтонкий дизайн GROHE SmartControl Concealed робить настінну панель елегантною і економить простір.

Більш тонкі настінні панелі
Завдяки висоті всього 10 мм надтонкий дизайн GROHE SmartControl Concealed робить настінну панель елегантною і економить простір.

Прихована система ущільнення
GROHE SmartControl прихованого монтажу має вбудовану систему ущільнення, що повністю виключає попадання води за стіну.

Символи можна змінювати
На ручках управління є низка різних символів, що позначають різні варіанти душу. Ці символи зрозумілі і впізнавані, а також залежать від обраного функціоналу. Вони можуть бути індивідуально налаштовані та при необхідності легко замінюються.

Кругла або квадратна

GROHE SmartControl прихованого монтажу випускається у двох різних формах – круглій та квадратній. Можливі також 2 варіанти оздоблення: класичний хром і, для надання елегантності дизайну – акрилове скло у кольорі "білий місяць". Кожен варіант ідеально поєднується із відповідною лійнійкою GROHE.

Простіший монтаж: детальний огляд

Встановлюється в будь-яку стіну – навіть тонку

Завдяки монтажній глибині всього 75 мм, GROHE Rapido SmartBox підходить до будь-якої стіни, навіть дуже вузької. Крім того, його можна швидше та простіше встановити у цегляних стінах.

Вбудована частина, яка завжди функціонує

Простий монтаж - залиште лещата вдома

GROHE Rapido SmartBox - це інноваційна модель, що дозволяє швидко та легко встановлювати чернові вводи. Завдяки латунним патрубкам, що легко доступні, вбудована частина може бути встановлена за допомогою розвідного ключа або трубного ключа, що забезпечує ефективний монтаж.

Модельний ряд

Rapido SmartBox
Універсальна вбудована частина, 1/2"
35600000
€ 111,00 рекоменована ціна з ПДВ