<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

Для підключення до фільтрів
GROHE Blue Pure

Використовуючи унікальну технологію фільтрації, GROHE Blue перетворює технічну водопровідну воду на питну, видаляючи всі шкідливі речовини та елементи, які можуть погіршити її смак. Виконаний у хромованому покритті GROHE StarLight, змішувач має відокремлені внутрішні водопроводи – один для фільтрованої води, а інший для нефільтрованої. Це означає, що нічого не завадить отримувати чудовий смак від води з системи GROHE Blue.

Фільтруючий картридж GROHE Blue (актуальні моделі дивіться на сайті наших партнерів) здатен очистити до 3 000 літрів води (доступні варіанти для різного dKH рівня жорсткості води) і може бути легко замінений всього за хвилину – впорається навіть дитина. Картридж GROHE забезпечує чистий, освіжаючий смак без присмаку хлору або неприємного запаху.

Змішувачі для підключення до фільтрів GROHE Blue Pure – ваша персональна водна безпека. Це рішення для людей, які віддають перевагу природному смаку негазованої води, яка доступна прямо з-під крану. Ви також можете розглянути моделі GROHE для підключення до зворотного осмосу, якщо вам необхідна максимальна фільтрація чи якщо у вас вдома складні технічні умови.

Змішувачі GROHE Blue

Стартовий комплект
GROHE Blue Pure Eurosmart
Стартовий комплект
30499000

Освіжаюче просто

Унікальні змішувачі GROHE Blue Pure подають свіжу, фільтровану воду прямо на кухні, коли ви цього хочете – 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Позначка заміни фільтра вказує, в який момент його потрібно замінити після року використання. Новий фільтр можна легко придбати в фірмовому магазині GROHESHOP.

Покриття та окремі водні канали

Два окремих внутрішні водні канали – для фільтрованої та технічної води – гарантують, що після того, як вода буде відфільтрована, вона не буде контактувати з будь-якими іншими елементами, які можуть зашкодити її смаку.

Змішувачі GROHE та фільтри BWT

Вода – це не лише найцінніший ресурс у світі, а й основа всього живого. GROHE та BWT, провідні європейські професіонали у сфері водопостачання, гарантують безпеку, гігієну та найвищі стандарти якості. Ми об'єднали досвід наших двох компаній, щоби забезпечити найкращу фільтрацію для найкращих змішувачів.

Кожен GROHE BLUE PURE включає:

Продумана конструкція виливу

Фільтр з активованим вугіллям

Головка фільтра