Насолоджуйтесь водою
відповідально

Економте воду. Економте електрику. Бережіть ресурси. Комусь може здатися, що ці фрази звучать набридливо і понуро. Однак, безліч нових технологій GROHE доводять, що почуття відповідальності здатне не тільки приносити користь природі, а й надихати Вас самих.

Беремо на себе відповідальність. Добровільно.

Sustainability

У наш час, невже хтось ще може собі дозволити безтурботно лити воду літрами, поки чистить зуби? Адже всі ми вже занадто добре усвідомлюємо цінність цього природного ресурсу.

Тільки 3% води на планеті Земля придатні для пиття. Для GROHE свідоме і економічне використання енергії та природних ресурсів є не тільки стратегічним завданням, але і задоволенням. Саме тому ми спрямовуємо всі можливості своєї німецької майстерності на розробку систем з раціональними показниками витрат. Наприклад, наша технологія GROHE EcoJoy ™ давно стала цілком очевидним компонентом багатьох моделей наших змішувачів і душів і повністю виправдовує свою назву (в перекладі воно означає "ЕкоРадість").

При розробці кухонного обладнання GROHE переводить активну екологічну свідомість в комфорт і зручність, якими можна користуватися з чистою совістю. Тепер, наприклад, Ви зможете абсолютно виправдано насолоджуватися такою розкішшю, як кипляча вода в будь-який час прямо з-під змішувача. Завдяки бойлерній системі GROHE Red™ Ви будете витрачати при цьому менше електроенергії, ніж якби нагрівали воду звичайними способами.

А з водною системою GROHE Blue® Ви завжди будете забезпечені прохолодною питною і освіжаючою газованою водою, і при цьому в будинку не потрібно буде тримати цілий склад бутлів з магазинною водою. До того ж, оскільки їх більше не доведеться носити з магазину, Ви також будете берегти власні сили.

GROHE Watercare®

GROHE WaterCare®

Програма GROHE WaterCare® є зобов'язанням, яке ми беремо на себе спільно з нашими покупцями. Вона служить рушійною силою для розробки виробів GROHE і допомагає користувачам розумно контролювати своє споживання води і електроенергії, не втрачаючи при цьому в комфорті.

Екологочні технології GROHE

GROHE EcoJoy

Технологія GROHE EcoJoy™ допомагає нам і Вам виконувати цю обіцянку – насолоджуватися водою економічно. Цією технологією оснащуються багато з наших змішувачів і душів. Вона дозволяє скоротити витрату води до мінімуму при збереженні високої продуктивності.