МОДЕЛІ ДЛЯ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ

Якщо ви бажаєте спланувати свій душовий простір з нуля, термостати Grohtherm прихованого монтажу у поєднанні з душовими лійками GROHE пропонують чудові можливості.

МОДЕЛІ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО МОНТАЖУ

Моделі термостатів та душових систем GROHE для зовнішнього монтажу дозволять втілити будь-яке ваше бачення в реальність. Від простої реновації ванної кімнати до сучасного проекту з нуля.

НОВИНКА

Grohtherm 500
(тільки опція для душу)

ПІД РАКОВИНУ

РУЧНІ ДУШІ ТА ДУШОВІ НАБОРИ

Наша колекція ручних душів поєднує у собі відзначений нагородами дизайн, новітні технології та першокласні матеріали. Душі із технологією збереження води GROHE EcoJoy демонструють нашу турботу про довкілля та сприяють щоденній економії грошей.

ПІДРАХУЙТЕ, СКІЛЬКИ ВИ ЗЕКОНОМИТЕ!

Економте воду та гроші з термостатами GROHE

Ви здивуєтесь, скільки ви зможете заощадити, використовуючи термостат GROHE – оснащений технологіями GROHE EcoButton та GROHE Turbostat. Усього за кілька місяців ви зможете побачити різницю у витратах води та енергії.

РЕЖИМИ ДУШУ.
НАША ГОРДІСТЬ, ВАШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Унікальні розробки GROHE дозволяють душовій лійці розподіляти однакову кількість води на кожну форсунку, внаслідок чого виходить рівномірне розпилення. Тому який би режим душу ви не обрали – енергічний, економний чи масажний – ви гарантовано отримаєте задоволення від того, що відбувається. Такі режими душу як PureRain, Bokoma чи ActiveRain можливі саме завдяки інноваційній ключовій технології GROHE DreamSpray.

RAIN SPRAY

RAIN

Широкий та розкішний – м'який, ніжний патерн крапель, які заспокоють шкіру. Імітуючи теплий літній дощ, цей режим душу забезпечує повне та рівномірне покриття.

PURERAIN SPRAY

PURERAIN

Новий та вдосконалений режим душу з більшими та м'якими краплями для ще розкішнішого прийняття душу.

ACTIVERAIN SPRAY

ACTIVERAIN

Інноваційний режим душу для розслаблення напружених м'язів або змивання шампуню з волосся.

SMARTRAIN SPRAY

SMARTRAIN

Всі функції та переваги душового режиму Rain, але зі зменшеними витратами води. Продумана схема дозволяє витрачати менше, забезпечуючи при цьому повне задоволення від прийняття душу.

JET SPRAY

JET

Сфокусований круговий режим душу, який забезпечує освіжаючий струмінь води. Ідеально підходить для стимуляції шкіри або просто для очищення ванни чи змішувача.

PURE SPRAY

PURE

Назва говорить сама за себе. М'який струмінь, що подається з центру душової лійки і нагадує свіже гірське джерело.

WATERFALL SPRAY

WATERFALL

Дуже широкий вилив створює чуттєву насолоду водоспаду у вашій ванній кімнаті.

DRIZZLE SPRAY

DRIZZLE

Пожвавлюючий холодний водяний туман нагадує свіжий морський бриз.

MASSAGE SPRAY

MASSAGE

Пульсуючий струмінь для стимулюючого масажу. Забезпечує унікальний та підбадьорливий масаж всього тіла.

TRIOMASSAGE SPRAY

TRIOMASSAGE

Поєднання легендарного режиму душу Bokoma та двох масажних режимів забезпечує масаж голови та плечей одним комбінованим струмінем.

BOKOMA SPRAY

BOKOMA

Вісім динамічних форсунок створюють ефект "дихання", відтворюючи відчуття зняття напруги як при масажі кінчиками пальців.

CHAMPAGNE SPRAY

CHAMPAGNE

Збагачений повітрям для збільшення та пом'якшення крапель води. Більше повітря означає, що потрібно менше води при використанні цього ефективного та м'якого струменя.