ПРЕМІАЛЬНА ЛІНІЙКА SPA

Тільки під замовлення! Для тих, хто бажає своє власне індивідуальне спа – GROHE F-digital Deluxe та AquaSymphony. Ці створені під конкретного замовника душові простори стимулюють усі почуття власника і перетворюють його ванну кімнату на всесвіт фізичного, емоційного та духовного благополуччя.

МОДЕЛІ ДЛЯ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ

Якщо ви бажаєте спланувати свій душовий простір з нуля, термостати Grohtherm прихованого монтажу у поєднанні з душовими лійками GROHE пропонують чудові можливості.

Новинка: Grohtherm 500

МОДЕЛІ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО МОНТАЖУ

Моделі термостатів та душових систем GROHE для зовнішнього монтажу дозволять втілити будь-яке ваше бачення в реальність. Від простої реновації ванної кімнати до сучасного проекту з нуля.

РУЧНІ ДУШІ ТА ДУШОВІ НАБОРИ

Наша колекція ручних душів поєднує у собі відзначений нагородами дизайн, новітні технології та першокласні матеріали. Душі із технологією збереження води GROHE EcoJoy демонструють нашу турботу про довкілля та сприяють щоденній економії грошей.

ПІДРАХУЙТЕ, СКІЛЬКИ ВИ ЗЕКОНОМИТЕ!

Економте воду та гроші з термостатами GROHE

Ми розробили калькулятор витрат води та енергії, який допоможе вам відразу побачити, скільки ви зможете заощадити, використовуючи термостат GROHE – оснащений технологіями GROHE EcoButton та GROHE Turbostat. Усього за кілька кліків ви зможете побачити річні витрати та економію енергії.

Калькулятор економії води (англ. мовою)

РЕЖИМИ ДУШУ.
НАША ГОРДІСТЬ, ВАШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Унікальні розробки GROHE дозволяють душовій лійці розподіляти однакову кількість води на кожну форсунку, внаслідок чого виходить рівномірне розпилення. Тому який би режим душу ви не обрали – енергічний, економний чи масажний – ви гарантовано отримаєте задоволення від того, що відбувається. Нові режими душу GROHE PureRain spray, GROHE Bokoma spray та ActiveRain spray можливі завдяки інновації ключової технології GROHE DreamSpray.

RAIN SPRAY

RAIN SPRAY

Широкий та розкішний – м'який, ніжний патерн крапель, які заспокоють шкіру. Імітуючи теплий літній дощ, цей режим душу забезпечує повне та рівномірне покриття.

PURERAIN SPRAY

PURERAIN SPRAY

Новий та вдосконалений режим душуч з більшими та м'якими краплями для ще розкішнішого прийняття душу.

ACTIVERAIN SPRAY

ACTIVERAIN SPRAY

Інноваційний режим душу для розслаблення напружених м'язів або змивання шампуню з волосся.

SMARTRAIN SPRAY

SMARTRAIN SPRAY

Всі функції та переваги душового режиму Rain, але зі зменшеними витратами води. Продумана схема дозволяє витрачати менше, забезпечуючи при цьому повне задоволення від прийняття душу.

JET SPRAY

JET SPRAY

Сфокусований круговий режим душу, який забезпечує освіжаючий струмінь води. Ідеально підходить для стимуляції шкіри або просто для очищення ванни чи змішувача для душу.

PURE SPRAY

PURE SPRAY

Назва говорить сама за себе. М'який струмінь, що подається з центру душової лійки і нагадує свіже гірське джерело.

WATERFALL SPRAY

WATERFALL SPRAY

Дуже широкий вилив створює чуттєву насолоду водоспаду у вашій ванній кімнаті.

DRIZZLE SPRAY

DRIZZLE SPRAY

Пожвавлюючий холодний водяний туман нагадує свіжий морський бриз.

MASSAGE SPRAY

MASSAGE SPRAY

Пульсуючий струмінь для стимулюючого масажу. Забезпечує унікальний та підбадьорливий масаж всього тіла.

TRIOMASSAGE SPRAY

TRIOMASSAGE SPRAY

Поєднання легендарного режиму душу Bokoma та двох масажних режимів забезпечує масаж голови та плечей одним комбінованим струмінем.

BOKOMA SPRAY

BOKOMA SPRAY

Вісім динамічних форсунок створюють ефект "дихання", відтворюючи відчуття зняття напруги як при масажі кінчиками пальців.

CHAMPAGNE SPRAY

CHAMPAGNE SPRAY

Збагачений повітрям для збільшення та пом'якшення крапель води. Більше повітря означає, що потрібно менше води при використанні цього ефективного та м'якого струменя.