GROHE для вашої ванної кімнати

Прагнучи задовільнити запити людей з усіх куточків світу, ми пропонуємо повний спектр обладнання для всіх у стилях Cosmopolitan, Contemporary і Authentic, кожен з яких вирізняється своєю власною естетикою і характером. Серед найбільш цікавих розробок – єдиний у своєму роді душ GROHE Power&Soul, оснащений сімома комбінаціями бадьорливих і розслябляючих режимів з перемиканням лише в одне натискання, а також вдосконалена серія GROHE Eurocube, яка втілює у собі стиль Cosmopolitan за доступною ціною.

МОДЕЛІ ТА РІШЕННЯ

ІДЕАЛЬНИЙ ДУШ

Використовуйте всі властивості води, щоб створити свій неповторний душ. Великий або надзвичайно великий душ; монтаж на стіну або стелю; Душі GROHE виробляються в усіх формах, дизайнах і розмірах - кожен з них розроблений для вашого задоволення.

Знайти свій ідеальний душ

GROHE Smart Control

Уявіть душ. Хіба це просто краплі води, що спадають донизу? Це - майже вища математика. І те, що технологія GROHE SmartControl робить з водою, потрібно відчути на собі, щоб повірити. Вона підносить звичайну процедуру прийняття душу, який ніби створено особисто для Вас, до цілком нових вражень.

Управління ідеальним душем