GROHE Для Ванної Кімнати

У змішувачах GROHE для ванної кімнати вдало поєднано дизайн, удостоєний професійних нагород, та передові технології галузі. Кожна колекція змішувачів вирізняється великою типологією моделей, що гармонійно узгоджуються з сучасними фаянсовими виробами для ванної кімнати і відповідають різним вподобанням у стилі.

Аксесуари Для Ванної Кімнати

Термостати

Колекції термостатів GROHE

Під час конструювання термостатів GROHE ми використовували найбільш чутливий термометр – нашу шкіру. Революційні термостати Grohtherm гарантують, що гаряча і холодна вода доторкнеться до вашої шкіри саме у тих пропорціях, яких ви бажаєте.

Дізнатися більше
Shower Collections

GROHE для душу

Насолоджуйтесь ідеальною процедурою прийняття душу кожен раз при користуванні душовою системою GROHE. Наші душові системи оснащені технологіями, які забезпечують економію води та рівномірний розподіл потоку по всім душовим форсункам.

Дізнатися більше
Туалетні рішення - панелі змиву та інсталяційні системи

Рішення для туалетів

Наші інсталяційні системи, вбудовані змивні бачки, змивні клапани та панелі змиву дозволяють реалізовувати проекти оснащення ванних кімнат високого рівня комфорту, з використанням сучасної навісної сантехнічної кераміки.

Дізнатися більше