Гарантія GROHE

Гарантія виробника GROHE 2 роки + 1

В продукцію GROHE ще при розробці закладаються передові рішення і гарантована якість. Придбання продукції GROHE - це збалансоване вкладення коштів з точки зору якості, технологій, дизайну і екологічності виробництва.

GROHE забезпечує гарантійне обслуговування кінцевого споживача відповідно до положень і умов, викладених нижче, щодо всієї продукції, що поставляється кінцевому користувачеві під маркою GROHE, яка позначена як продукція, яка підпадає під дію "Гарантії виробника GROHE 2 роки +".

Повні умови гарантії

ГАРАНТІЯ ВИРОБНИКА GROHE 5 РОКІВ

5 років для змішувачів всіх типів, інсталяційних систем.

2 роки для Aquatunes, душових та висувних кухонних шлангів і розпилювачів всіх типів.

6 місяців для аксесуарів всіх видів. Дана гарантія поширюється тільки на вироби, що використовуються в особистих, сімейних або домашніх цілях, не пов'язаних з підприємницькою діяльністю.

При застосуванні виробів в громадській або промисловій сфері діяльності гарантійний термін становить 1 рік (6 місяців для аксесуарів всіх видів).

Повні умови гарантії

10 Years Warranty

ГАРАНТІЯ ВИРОБНИКА GROHE 10 РОКІВ

Скористайтеся нашою розширеною професійною гарантією GROHE на термін десять років з дати придбання виробу GROHE відповідно до правил і умов, викладених нижче, щодо певної продукції, що поставляється кінцевому споживачеві під маркою GROHE.

Розширена гарантія виробника GROHE дійсна для продукції, придбаної в магазинах, сертифікованих GROHE, після 1 квітня 2014 року. Обов'язковою умовою для гарантійної вимоги є надання оригіналу квитанції / чека з датою покупки і чітким зазначенням назви і адреси продавця і місця здійснення покупки.

Повні умови гарантії

Гарантія виробника 10 років, список артикулів