GROHE ICON 3D. СТВОРЕННЯ НЕМОЖЛИВОГО

ВТІЛЕННЯ НЕМОЖЛИВОГО: ЗМІШУВАЧ GROHE ICON, ЩО ВИГОТОВЛЕНИЙ НА 3D ПРИНТЕРІ

Спробуйте уявити, яким би міг бути змішувач, який кинув би виклик Вашим уявленням про можливе. Продукт, що ставить під сумнів всі звичні правила дизайну і виробництва. Плід роботитривимірного друку з вражаючою точністю, легкістю і витонченістю у сучасному стилі.

Колекція GROHE Icon 3D, що представлена ​​моделями Allure Brilliant Icon 3D і Atrio Icon 3D, демонструє, як раніше неможливе стає прогресивною реальністю. Застосовуючи технологію металевого тривимірного друку, яка все ще перебуває в процесі вдосконалення, дизайнери та інженери GROHE розширюють межі уявлень про методи виготовлення змішувачів. Змішувачі GROHE Icon 3D, що виготовляються за допомогою тривимірного друку, відкривають собою захоплюючі перспективи для майбутнього сантехнічного виробництва.

Віце-президент з дизайну GROHE AG, Майкл Сіем підкреслює: "Команда GROHE переконана, що для створення чогось принципово нового необхідно мати сміливий задум. Питання можливості або неможливості залежить лише від погляду. За допомогою моделі GROHE Icon 3D ми відкриваємо принципово новий підхід до промислового дизайну майбутнього. Ми долаємо обмеження за допомогою тривимірного друку, створюючи вироби, які на перший погляд видаються неможливими. Цей виробничий метод дозволяє створювати змішувачі невеликими об'ємами відповідно до побажань клієнтів, без обмежень для індивідуальної адаптації."

Томас Фур, виконавчий операційний директор GROHE AG, додає: "Для того щоб залишатися першопрохідцем в галузі і розширювати свої провідні технологічні позиції, наша компанія здійснює значні вкладення не тільки в дослідження і розробки, а й в розвиток новаторських виробничих процесів на власних заводах. За допомогою технології тривимірного друку ми відкриваємо нову епоху в історії німецького виробництва. Для нас важливо, щоб ми зберегли перевірену якість GROHE і втілили її в 3D-металевий друкований продукт. Для цього ми розробили власний процес, магія якого полягає в порошку, унікальній формулі гранул, які ми виготовляємо."

Долаючи кордони: вода як візуальний досвід

"Неможливе починається з віри в те, що ви можете це зробити", - говорить Майкл Сеум, віце-президент з дизайну GROHE. Сеум очолив всесвітньо відому in-house команду дизайнерів GROHE в цьому революційному проекті 3D-друкованих змішувачів. Отримавши завдання застосувати новітню технологію 3D-друку на металі для змішувачів GROHE, він одразу побачив потенціал зробити щось кардинально відмінне від будь-якого існуючого дизайну змішувачів.

Дизайн-студія GROHE повністю переосмислила два найбільш знакових і архітектурних дизайни змішувачів компанії - елегантний, із чіткими лініями Atrio і багатогранний Allure Brilliant, натхненний діамантами. "Ми намагалися передати задум оригінальних дизайнів, але при цьому привнести в них трохи магії", - говорить Сеум. Дизайнери та інженери невтомно працювали разом, щоби спростити дизайн, створивши 3D-друкований змішувач, який настільки легкий, що змушує замислитися, як він взагалі може працювати.

"Коли ви дивитеся на нього в профіль, він виглядає майже як традиційний кран, - пояснює Сеум. "І тільки коли ви дивитесь на нього спереду, ви бачите його силует. Ви не можете повірити, наскільки він тонкий, не можете уявити, звідки береться вода".

Ця реакція захоплення та здивування і є тією магією, яку прагнув створити Сеум. З ним GROHE змінила уявлення про те, що можливо в змішувачі. "Це не стільки еволюція, скільки революція", - говорить Сеум. Завдяки кардинально іншим змішувачам Icon, надрукованим на 3D-принтері, неможливе яскраво втілюється в життя.

СИНТЕЗ НАДСУЧАСНИХ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЇ І МАЙСТЕРНОЇ РУЧНОЇ РОБОТИ

Процес 3D-друку на металі від GROHE робить можливою практично будь-яку геометрію і запрошує Вас заново відкрити для себе матеріальність: завдяки спрощенню форм до найпростіших елементів, корозійностійка сталь, що використовується як сировина і в той же час добре піддається литтю, виходить на перший план. Ультратонкі стінки корпусу GROHE Atrio Icon 3D і порожниста внутрішня частина в знайомому силуеті GROHE Allure Brilliant роблять потік води схожим на чарівну оптичну ілюзію. Таким чином, змішувачі двох лінійок стають естетичною родзинкою, доступні у покритті "матова необроблена сталь".

Icon 3D поєднує в собі найсучасніші цифрові технології з ручною роботою і перевіреною часом якістю GROHE. Компоненти виготовляються шляхом друку на металі з використанням процесу лазерного плавлення на порошковому шарі. Кожен компонент змішувача складається приблизно з 4 700 шарів, кожен з яких має товщину 0,06 міліметра, що забезпечує йому ковальську міцність. Після друку компонент механічно обробляється на фрезерному верстаті з числовим програмним керуванням (ЧПУ), після чого слідує ручне шліфування та процедура тонкого чищення щіткою як останній етап обробки.

Ретельно продуманий процес визначає ексклюзивність серії Icon 3D: Кожен виріб унікальний, випуск колекції обмежений кількома екземплярами на рік. GROHE Icon 3D доступний на замовлення як ексклюзивна модель.

Модельний ряд

GROHE Allure Brilliant Icon 3D

Змішувач GROHE Allure Brilliant Icon 3D має порожнистий інтер'єр, створюючи іллюзію неможливого потоку води.

Артикул: 20603SD0

Опис моделі

 • Змішувач для раковини на 3 отвори для монтажу на бортик
 • GROHE EcoJoy: обмежувач витрати води до 5,0 л / хв
 • Вилив з вбудованим аератором
 • Мітки червоного і синього кольорів на рукоятках для управління гарячою і холодною водою
 • Вентилі з керамічними головками для подачі гарячої та холодної води
 • Стійкі до тиску гнучкі шланги, що з'єднують вилив з вентилями

GROHE Allure Brilliant Icon 3D

Змішувач GROHE Allure Brilliant Icon 3D має порожнистий інтер'єр, створюючи іллюзію неможливого потоку води.

Артикул: 20608SD0

Опис моделі

 • Змішувач для раковини на три отвори
 • Вилив без аератора, що подає воду суцільним прямим потоком
 • Відмітки червоного та синього кольорів на важелях для управління гарячою та холодною водою
 • Вентилі з керамічними головками для подачі гарячої та холодної води
 • Стійкі до тиску гнучні шланги, що з'єднують вилив з вентилями
 • Виступ: 235 мм

GROHE Atrio Icon 3D

Модель GROHE Atrio Icon 3D є авангардною версією класичної моделі GROHE Atrio і знаковим зразком тривимірного друку.

Артикул: 20609SD0

Опис моделі

 • Змішувач для раковини на 3 отвори
 • Вилив без аератора, що подає воду суцільним прямим потоком
 • Мітки червоного і синього кольорів на рукоятках для управління гарячою і холодною водою
 • Вентилі з керамічними головками для подачі гарячої та холодної води
 • Стійкі до тиску гнучкі шланги, що з'єднують вилив з вентилями

ВІД ПРОЕКТУВАННЯ ДО ВИГОТОВЛЕННЯ ЗМІШУВАЧА МЕТОДОМ ТРИВІМІРНОГО ДРУКУ