Догляд за продукцією із міді

Ми хочемо переконати Вас, що Ви отримаєте довготривале задоволення і насолоду від продуктів GROHE. Тому, будь ласка, прочитайте інструкцію, оскільки пошкодження поверхні та основного матеріалу, що виникають внаслідок неправильного догляду, не поширюється на гарантію.

Не використовуйте для чищення будь-які абразивні губки або чистячі засоби. Ми також не рекомендуємо використовувати миючі засоби, що містять розчинники чи кислоту, засоби для видалення вапняного нальоту, побутовий оцет та миючі засоби з оцтовою кислотою. Вони дуже агресивні до поверхні - і залишить Вашу поверхню облущеною та подряпаною. Оскільки виробництво очищувальних засобів дуже швидко змінюється, ми не можемо гарантувати, що вони забезпечать потрібний догляд.

Очищуйте продукти лише милом та вологою ганчіркою, а потім просто змийте та протріть. Ви можете уникнути вапняних плям, залишаючи виріб кожного разу сухим під час використання. Якщо вапняні плями з'являються, тоді видаліть їх з GrohClean - нашою екологічно чистою рідиною. GrohClean спеціально створений для того, щоб бережно очищати поверхню наших виробів. Замовляйте GrohClean у Вашого постачальника.

Завантажити інструкцію з догляду GROHE