<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

СВОБОДА ВИБОРУ – КОЛЕКЦІЯ КОЛЬОРІВ GROHE

Компанія GROHE створила ретельно підібраний асортимент кольорів та оздоблювальних матеріалів для всіх точок зіткнення у ванній кімнаті. Яким би не був ваш фірмовий стиль, знайдеться колір GROHE, який втілить ваше бачення в реальність. При цьому всі елементи – від змішувачів на ванну, аж до деталей аксесуарів та панелей змиву повністю відповідатимуть один одному.

Ніщо не залишено на волю випадку, і вибір повністю залежить від вас, надаючи вам повну свободу в оформленні ванної кімнати, яка легко втілить ваше справжнє "я".

ПОКРИТТЯ GROHE PVD – НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ, ТЕХНОЛОГІЧНЕ І СТІЙКЕ ДО ПОДРЯПИН

ЗНОСОСТІЙКІ ПОВЕРХНІ – ВІД ДОРОГОЦІННИХ МАТОВИХ ДО БЛИСКУЧИХ, ЯК ДІАМАНТ

Змішувачі GROHE створені таким чином, щоби через десятиліття виглядати так само чудово, як того дня, коли ви вперше в них закохалися. Наш особливий рецепт успіху полягає у довговічній якості поверхні. GROHE використовує найсучасніші технології для отримання виняткової якості оздоблення. Процес напилення конденсацією з парової фази (PVD) забезпечує триразове збільшення твердості поверхні, що дозволяє отримати блискуче золото або вишукане оздоблення з нержавіючої сталі. Крім твердості, поверхня вдесятеро стійкіша до подряпин, що дозволяє берегти її все життя.

ВИСОКОКЛАСНА ТЕХНОЛОГІЯ PVD ОЖИВЛЯЄ НАШІ НОВІ КОЛЬОРИ

Варіанти продуктів

ALLURE BRILLIANT – як діамант

Розкішний стиль GROHE Allure Brilliant надає вишуканості будь-якій ванній кімнаті.

Чіткі, інтринуючі грані та прискіпливо вирізані деталі – GROHE Allure Brilliant демонструє абсолютну точність, яка досягається лише багаторічним досвідом та непохитною пристрастю до інновацій. Складні, але у стилі мінімалізм грановані змішувачі надають нового виміру дизайну ванної кімнати і нового виміру води. Завдяки своїй якості, що нагадує дорогоцінний камінь, та структурованій формі GROHE Allure Brilliant випромінює архітектурну привабливість. Наші дизайнери та інженери взяли на себе роль гранильників, відточуючи та поліруючи з особливою ретельністю, щоби створити колекцію інтригуючих дизайнів, які кинуть виклик вашим уявленням про сантехніку.

ЗНАЙДІТЬ ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ

У ванній кімнаті немає нічого випадкового. Саме тому ми створили стилі поєднання Perfect Match – щоб позбавити вас необхідності гадати, як підібрати потрібний змішувач до потрібної кераміки. Штатні дизайнери GROHE протестували сотні комбінацій за трьома критеріями: естетична привабливість, зручність використання та відсутність бризок. Це так просто, що вам потрібно зробити лише один простий вибір для ідеального поєднання.

Варіанти продуктів