<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

ОМРІЯНІ ВАМИ, НАДАНІ ПРОФЕСІЙНИМИ ПАРТНЕРАМИ GROHE

Знайти шоурум

ОМРІЯНІ ВАМИ, НАДАНІ ПРОФЕСІЙНИМИ ПАРТНЕРАМИ GROHE

Знайти шоурум

ОМРІЯНІ ВАМИ, НАДАНІ ПРОФЕСІЙНИМИ ПАРТНЕРАМИ GROHE

Знайти шоурум

ОМРІЯНІ ВАМИ, НАДАНІ ПРОФЕСІЙНИМИ ПАРТНЕРАМИ GROHE

Знайти шоурум

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ПЕРСОНАЛЬНУ КОЛЕКЦІЮ ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ ВІД GROHE

Ванна кімната перестала бути просто функціональним простором, вона також стала місцем для перезарядки та релаксації. Отже, незалежно від розміру вашої ванної кімнати або вашого фірмового стилю, ви також можете мати ванну кімнату, яка ідеально відповідає інтер'єру вашої оселі. Простим способом додати останні тенденції у ваш простір є встановлення змішувач, душу або аксесуару у кольорі – саме для цього ми розробили колекцію кольорів GROHE. Ми ретельно підібрали кольорову гаму та оздоблення для всіх точок дотику, щоб ваші кольорові ідеї для ванної кімнати стали реальністю завдяки справжній узгодженості в кожному елементі. Ніщо не залишається на волю випадку, і вибір повністю залежить від вас.

ВАРІАНТИ З КОЛЬОРАМИ GROHE

Завдяки безлічі варіантів кольорів GROHE можна підібрати сантехніку відповідно до свого унікального смаку. Якщо ви шукаєте класичний, витончений стиль, колекція Essence від GROHE стане ідеальним вибором. Ви можете обрати змішувач Essence із покриттям «Теплий захід сонця матовий", щоб доповнити теплу кольорову гаму вашої ванної кімнати.

Вам буде приємно дізнатися, що не тільки колекція Essence може бути стилізована під кольори GROHE. Лінійка Lineare також ідеально підходить для елегантного простору, спроектованого з урахуванням геометричної рівноваги та адаптованого до вашого унікального інтер'єру за допомогою колекції кольорів GROHE.

Відкрийте для себе колекцію Essence

КОЛЬОРИ GROHE: ВИРАЖАЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

У колекції кольорів GROHE представлений широкий вибір поверхонь, тому якщо ви хочете додати більше кольору у вашу ванну кімнату або просто трохи втомилися від хрому, ви знайдете те, що шукаєте. Від теплих відтінків, що огортають, таких як Теплий захід сонця матовий, до нового культового кольору GROHE Матовий чорний з надзвичайно матовою та гладкою поверхнею – у нас є колірне рішення вашої мрії. Незабаром це може прикрасити вашу ванну кімнату!

СУПЕРСТАЛЬ

Ідеально підходить для традиціоналістів, які віддають перевагу хромованим вибором зі злегка матовим покриттям. GROHE Суперсталь додає сучасний штрих та приховує розводи від води. Досягніть розкішного вигляду за допомогою цього покриття, яке не лише пасує до всіх сталевих виробів, а й ідеально поєднується зі світлим мармуром, бетоном і деревиною середніх тонів.

Відкрийте для себе
Суперсталь
Ванна кімната у кольорі Суперсталь
Змішувач у кольорі Суперсталь
Душ у кольорі Суперсталь
Змивна панель у кольорі Суперсталь

ТЕПЛИЙ ЗАХІД СОНЦЯ

Чудово підійде для любителів рожевого із заспокійливими відтінками. Ця поверхня створює приємний відтінок розкоші для індивідуалістів. Змішувачі з покриттям GROHE Теплий захід сонця підкреслюють оригінальний, атмосферний дизайн ванної кімнати та додають їй блиску. Поєднується з темним каменем, мармуром або бетоном.

Для тих, хто хоче додати трохи текстури у свою ванну кімнату, змішувачі GROHE у покритті Теплий захід сонця матовий ідеально підійдуть для створення гармонійного та збалансованого дизайну. Поєднуйте цей колір з натуральними матеріалами, такими як дерево та камінь, щоб створити заспокійливу органічну атмосферу у вашій ванній кімнаті.

Відкрийте для себе
Теплий захід сонця
ванна кімната у кольорі теплий захід сонця
змішувач у кольорі теплий захід сонця
душ у кольорі теплий захід сонця
теплі кольори ванної кімнати
панель змиву у кольорі теплий захід сонця

ТЕМНИЙ ГРАФІТ

Для любителів дуже темних, злегка матових сірих відтінків і для тих, хто любить заявити про свій стиль. Тут є вибір контрасту або маскування в залежності від обраної колірної гами ванної кімнати. Поєднуйте GROHE Темний графіт з чистим білим кольором або поєднуйте із середовищем у відповідному тоні. Середні тони, такі як бетон або світле дерево, чудово доповнюють цю поверхню.

Ідеально підходить для тих, хто хоче створити сучасну ванну кімнату у стилі індастріал. Змішувачі та аксесуари у кольорі GROHE Темний графіт матовий можна поєднувати з бетонними та металевими поверхнями для створення вишуканого та витонченого простору, або ж поєднувати з органічними матеріалами, такими як дерево та камінь – для створення захоплюючого контрасту.

Відкрийте для себе
Темний графіт
ванна кімната у кольорі Темний графіт
змішувач у кольорі Темний графіт
ванна у кольорі Темний графіт
душ у кольорі Темний графіт

ХОЛОДНИЙ СВІТАНОК

Колір GROHE Холодний світанок має розкішне золотисте покриття. Колір, із яким інтер'єр заявляє про свій стиль. У своєму блискучому варіанті він викликає асоціації з вишуканістю і класичною розкішшю, привносячи сучасний і водночас вінтажний шарм. Ідеально пасуватиме до темних, світлих або білих інтер'єрів. Яскравий відтінок GROHE Холодний світанок матовий – це сучасний погляд на його блискучий аналог. Сантехніка в цьому кольорі ідеально поєднується з такими матеріалами, як скло, кераміка та камінь, щоб створити вражаючу естетику.

Відкрийте для себе
Холодний світанок
ванна кімната у кольорі Холодний світанок
змішувач у кольорі Холодний світанок
ванна у кольорі Холодний світанок
душ у кольорі Холодний світанок
панель змиву у кольорі Холодний світанок

ЧОРНІ КОЛЕКЦІЇ

Чорний колір, який часто ігнорують, ідеально підходить для створення розкішного вигляду і заяви інтер'єру про себе в будь-якій кімнаті, яку він прикрашає. Тому познайомтеся із приголомшливими Фантомним чорним і Матовим чорним – чарівними відтінками чорного, які випромінюють ауру вишуканості. Преміальні моделі у кольорі Фантомний чорний, що входять до чорних колекцій GROHE, виготовлені за технологією лакового покриття, що забезпечує додаткову довговічність, а моделі у кольорі Матовий чорний – за технологією порошкового напилення, що підвищує стійкість до корозії, вицвітання та подряпин. Поєднуйте з темними поверхнями, такими як чорний мармур, для розкішного вигляду або поєднуйте з блідими матеріалами, такими як світлий граніт і бетон, для вражаючого контрасту.

Відкрийте для себе
чорний
чорна ванна кімната
чорний змішувач
чорний душ
чорний термостат
чорна панель змиву

GROHE PVD ТА КОЛЬОРИ GROHE – ПОЄДНАННЯ, СТВОРЕНЕ НАДОВГО

Колекція кольорів GROHE створена для того, щоб через десятиліття виглядати так само чудово, як і в день, коли ви вперше закохалися в неї – завдяки неперевершеній, стійкій до ударів і подряпин , що забезпечує виняткову якість оздоблення. Процес напилення конденсацією з парової фази (PVD) гарантує, що склад поверхні вдесятеро (10X) стійкіший до подряпин і втричі (3X) твердіший за хром, захищаючи крани та змішувачі, забезпечуючи їм високу стійкість до стирання і здатність витримувати необережне поводження. Це проявляється в однорідності кольорів із PVD покриттям, оскільки кожен шар матеріалу зроблений з абсолютною точністю. Оскільки GROHE піклується про навколишнє середовище, а також гарантує найвищу якість продукції, технологія PVD, що використовується для виробництва колекції кольорів GROHE, не містить шкідливих хімічних речовин, а це означає, що ваша стильна, високоякісна сантехніка не завдасть шкоди навколишньому середовищу і буде довговічною.

Perfect Match

ЗНАЙДІТЬ СВОЄ ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ

У ванній кімнаті GROHE ніщо не залишається на волю випадку. Саме тому ми створили Perfect Match (Ідеальне поєднання) – щоб позбавити вас від необхідності підбирати правильний змішувач до правильної кераміки. Дизайнери GROHE протестували сотні комбінацій за трьома критеріями: естетична привабливість, комфорт користувача та робота без бризок. Все настільки просто, що вам потрібно зробити лише один вибір для ідеального поєднання.

Додайте кераміку

ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧИЙ ШОУРУМ

Зверніться до вашого улюбленого магазину із GROHE вже сьогодні, щоб отримати індивідуальну підтримку та допомогу при виборі.

ЗНАЙТИ СЕРТИФІКОВАНИХ САНТЕХНИКІВ GROHE

Заплануйте зустріч з сертифікованими монтажниками GROHE для ідеального безпроблемного встановлення, що відповідає всім вашим технічним потребам і вимогам.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ РЕШТУ ПОРТФОЛІО

Відкрийте для себе широкий асортимент комплексних рішень для ванної кімнати та кухні від GROHE. Перегляньте наші колекції для ванни, душу, кераміки, змивних бачків і кухонь, щоб знайти індивідуальні рішення, які задовольнять будь-які ваші потреби.

Ванна кімната

Душ

Туалет

Кухня