КУХОННІ МИЙКИ GROHE

Розроблені для абсолютної узгодженості форми та функціональності

Підрахуйте, скільки часу Ви проводите біля кухонної мийки, наповнюючи водою чайник, миючи фрукти та овочі або посуд після великої вечері. Кухонна мийка – це місце, біля якого Ви зупиняєтесь незлічену кількість разів за день, отож, чому б не обрати мийку, яка не просто задовільнить Ваші потреби, а й перевершить усі очікування щодо якості, дизайну і функцій?

Мийки GROHE створені відповідати будь-якому інтер'єру, а ряд сучасних дизайнерських елементів бездоганно доповнить стиль Вашої кухні. Ви можете обрати між компактними моделями із вбудованими зонами для сушіння, великими подвійними мийками для забезпечення більшого простору, а також неперевершеними вбудованими мийками, які монтуються врівень із робочою поверхнею. Ви будете у захваті від спеціальних додаткових опцій, серед яких шумоізоляція GROHE Whisper і автоматичний спусковий клапан, який позбавить Вас необхідності занурювати руку у брудну воду.

Повний кухонний асортимент

Як бренд №1 у сфері виробництва кухонного обладнання GROHE пропонує повний спектр продукції: наші змішувачі для мийки, водні системи, мийки, аксесуари і змивні системи дозволять з легкістю втілити в життя інноваційне, комфортне і практичне оснащення кухні.

ЯКІСТЬ, ЯКУ ВИ БАЧИТЕ І ВІДЧУВАЄТЕ

Запатентована технологія обробки поверхні забезпечує легкість її очистки, а нержавіюча сталь високого класу гарантовано міцна і довговічна.

КОМПЛЕКТИ З МИЙКАМИ GROHE: ВСЕ В ОДНОМУ

Створені нами комплекти значно спростять для Вас процес покупки мийки: 4 моделі мийок і змішувачів, які продаються разом, гарантують ідеальну естетичну та функціональну узгодженість.

У ВСІХ ЦІНОВИХ СЕГМЕНТАХ

Вдалий варіант для кожної кухні – наш асортимент включає мийки різних стилів, розмірів і цінових сегментів. Вам пропонуються довговічні гладенькі моделі із нержавіючої сталі, композитні мийки, виготовлені із 80% кварцу та моделі із стійким до подряпин PVD-покриттям.

Композитні моделі представлені у двох сучасних кольорових рішеннях: чорний граніт і сірий граніт, моделі із PVD-покриттям у трьох варіантах: матовий графіт, матовий прохолодний схід сонця, матовий теплий захід сонця.

Вибір за вами.

Дивитися всі моделі

Оберіть свою ідеальну мийку: із граніту, нержавіючої сталі або із кольоровим PVD-покриттям. Серед мийок GROHE серії K наявні моделі різноманітних розмірів і стилів для кухонь будь-якого типу, включаючи варіанти із 1, 1.5 і 2 чашами. Оберіть необхідний Вам тип монтажу: вбудована у стільницю зверху (врізна), під стільницю або врівень зі стільницею.

Дізнатися більше

Переконливі технології

Користуючись мийкою GROHE, Ви одразу помітите різницю і робота на кухні більше не буде стомливою справою. Це можливо лише завдяки інноваціним технрологіям у мийках GROHE.

Дізнатися більше