ПРЕДСТАВЛЯЄМО КУХОННІ МИЙКИ GROHE, РОЗРОБЛЕНІ ДЛЯ АБСОЛЮТНОЇ УЗГОДЖЕНОСТІ ФОРМИ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ

КУХОННІ МИЙКИ GROHE

Підрахуйте, скільки часу Ви проводите біля кухонної мийки, наповнюючи водою чайник, миючи фрукти та овочі або посуд після великої вечері. Кухонна мийка – це місце, біля якого Ви зупиняєтесь незлічену кількість разів за день, отож, чому б не обрати мийку, яка не просто задовільнить Ваші потреби, а й перевершить усі очікування щодо якості, дизайну і функцій?

Мийки GROHE створені відповідати будь-якій схемі кухні, а ряд сучасних дизайнерських елементів бездоганно доповнить стиль Вашої кухні. Ви можете обрати між компактними моделями із вбудованими зонами для сушіння, великими подвійними мийками для забезпечення більшого простору, а також неперевершеними вбудованими мийками, які монтуються врівень із робочою поверхнею. Завдяки двосторонньому дизайну і такій характеристиці , як система GROHE QuickFix , Ви зможете встановити мийку GROHE всього за декілька хвилин без будь-яких складнощів. Ми також переконані в тому, що Ви будете у захваті від спеціальних додаткових опцій, серед яких – шумоізоляція GROHE Whisper і автоматичний спусковий клапан, який позбавить Вас необхідності занурювати руку у брудну воду. Користуючись мийкою від GROHE, Ви одразу відчуєте різницю, і робота на кухні перестане бути для Вас стомливим обов'язком.

Дізнатися більше про кухонні мийки GROHE

БРЕНД НОМЕР 1 У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА КУХОННИХ СИСТЕМ – GROHE ОХОПЛЮЄ ВСЕ

Як бренд номер 1 у сфері виробництва кухонного обладнання GROHE пропонує повний спектр продукції: наші змішувачі для мийки, водні системи, мийки, аксесуари і змивні системи дозволять з легкістю втілити в життя інноваційне, комфортне і практичне оснащення кухні.

ЯКІСТЬ, ЯКУ ВИ БАЧИТЕ І ВІДЧУВАЄТЕ

Наша якість не має собі рівних: запатентована технологія обробки поверхні забезпечує легкість її очистки, а нержавіюча сталь високого класу гарантовано міцна і довговічна.

КОМПЛЕКТИ З МИЙКАМИ GROHE: "ВСЕ В ОДНОМУ РІШЕННІ"

Зіставлені нами комплекти значно спростять для Вас процес покупки мийки: 4 моделі мийок і змішувачів, які продаються разом, гарантують ідеальну естетичну та функціональну узгодженість.

ПОВНИЙ АСОРТИМЕНТ У ВСІХ ЦІНОВИХ СЕГМЕНТАХ

Вдалий варіант для кожної кухні - наш асортимент включає мийки різних стилів, розмірів і цінових сегментів. Вам пропонуються довговічні гладенькі моделі із нержавіючої сталі, композитні мийки, виготовлені із 80% кварцу із стійким до подряпин PVD-покриттям. Композитні моделі представлені у двох сучасних кольорових рішеннях - Чорний граніт і Сірий граніт, із PVD-покриттям у трьох варіантах - Матовий графіт, Матовий прохолодний схід сонця, Матовий теплий захід сонця. Обирати вам.

Колекції мийок GROHE із нержавіючої сталі та PVD-покриттям

ПОВНИЙ ОГЛЯД ПРОДУКЦІЇ

Оберіть свою ідеальну мийку в асортименті GROHE - із нержавіючої сталі або із PVD-покриттям. Серед мийок GROHE серії K наявні моделі різноманітних розмірів і стилів для кухонь будь-якого типу, включаючи варіанти із 1, 1,5 і 2 чашами. Виберіть необхідний Вам тип монтажу – вбудований у стільницю зверху або врівень зі стільницею. Доповніть зону мийки практичними аксесуарами. GROHE пропонує розмаїття надійних моделей. Якщо ви надаєте перевагу сяючим кольорам - наша колекція мийок К700 під стільницю із PVD-покриттям у кольорах Матовий графіт, Матовий прохолодний схід сонця, Матовий теплий захід сонця прикрасить вашу кухню.

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ПОВНИМ АСОРТИМЕНТОМ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ми переконані у тому, що Ви будете у захваті від спеціальних додаткових функцій наших мийок, серед яких – шумоізоляція GROHE Whisper і автоматичний спусковий гарнітур, який позбавить необхідності занурювати руку у брудну воду. Користуючись мийкою GROHE, Ви одразу помітите відмінність, і робота на кухні більше не буде стомливою справою.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВСІ ХАРАКТЕРИСТИКИ