Ванна кімната, оформлена в сірому, чорно-білому кольорі, з унітазом-біде GROHE Sensia на передньому плані.

УНІТАЗИ-БІДЕ GROHE
РОЗУМНИЙ ДОГЛЯД

Відчуйте підвищену гігієну та комфорт з інноваційним унітазом-біде GROHE – розумним поєднанням традиційних функцій унітазу та розкоші біде. Він пропонує очищення на водній основі, яке дбайливо впливає на шкіру та сприяє покращеній гігієні. Доступний у різних конфігураціях, унітаз-біде GROHE Sensia робить ваш щоденний розпорядок більш зручним та приємним завдяки своїм сучасним функціям. Перехід на унітаз-біде GROHE Sensia покращує вашу вбиральню в аспектах чистоти та комфорту.

Знімок унітазу GROHE Sensia крупним планом, на якому видно розпилювач у дії.

РОЗШИРЕНА ОСОБИСТА ГІГІЄНА

Розпилювачів в унітазі-біде призначені для миття водою інтимної зони, зосереджуючись на сприянні чистоті та освіжаючому досвіді. Використання води для очищення є загально визнаним з точки зору ефективності у видаленні забруднень і забезпеченні відчуття свіжості.

Пульт дистанційного керування Grohe Sensia

ОПТИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ

Зручний пульт дистанційного керування дозволяє вибирати з багатьох доступних функцій комфорту, таких як регулювання сили розпилення та температура. Нічник вказує вам шлях вночі.

Чотирма руками робимо коло навколо саджанця, що росте крізь ґрунт.

ЗБЕРЕЖЕННЯ РЕСУРСІВ

Використання функції підмивання в унітазі-біде зазвичай зменшує потребу в туалетному папері, сприяючи екологічно чистому відвідуванню вбиральні.

Крупний план унітазу GROHE Sensia, змив.

БІЛЬШЕ ЧИСТОТИ

Безобідкова чаша для запобігання накопиченню бактерій, антибактеріальне глазурування, розпилювачі, які автоматично очищаються, і ефективний змив – все це сприяє тривалій гігієні в туалеті.

ЗУСТРІЧАЙТЕ УНІТАЗИ-БІДЕ GROHE SENSIA

SENSIA
СУЧАСНА ГІГІЄНА, ПРОГРЕСИВНИЙ ДИЗАЙН

У елегантний та функціональний корпус вбудовано так багато розумних функцій! Ця підвісна модель поєднує в собі функції унітазу зі зручністю біде. Покращте свій розпорядок дня за допомогою природної очищувальної сили води. Відчуйте чисту гігієну за зменшеною ціною з GROHE Sensia.

SENSIA PRO
КРАЩА ГІГІЄНА, БІЛЬШЕ КОМФОРТУ

Унітаз-біде GROHE Sensia Pro пропонує індивідуальне очищення з інноваційними функціями миття. Його численні інтелектуальні функції забезпечують гігієнічну та індивідуальну атмосферу у вбиральні. Насолоджуйтесь дбайливим доглядом за шкірою в поєднанні з корисними функціями комфорту за зменшеною ціною.

Завантажити брошуру

SENSIA ARENA
МАКСИМАЛЬНА ГІГІЄНА ТА КОМФОРТ

Унітаз-біде GROHE Sensia Arena пропонує розширену гігієну та широкий спектр зручних додаткових можливостей. Поєднуючи функції прибирання з корисними функціями комфорту, такими як регульовані схеми розпилення, контроль температуру та поглинання запахів, він забезпечує розслаблення у вбиральні. Елегантний сучасний дизайн, що органічно вписується в сучасну ванну кімнату.

Завантажити брошуру

Унітаз-біде GROHE Sensia в бежевій ванній кімнаті і матовий чорний змішувач, система і аксесуари
Унітаз-біде GROHE Sensia в бежевій ванній кімнаті з золотистою панеллю змиву
Відзначений нагородами GROHE Sensia Arena унітаз-біде у сірій ванній кімнаті з хромованим змішувачем, душовою системою та аксесуарами
GROHE Sensia Arena унітаз-біде, прикріплений до темно-сірої стіни над блискучою чорною підлогою, зі стелею звисають дві лампи.
GROHE Sensia унітаз-біде у світлій ванній кімнаті з хромованою панеллю змиву
Унітаз-біде GROHE Sensia Arena розміщений над дерев'яною підлогою з безліччю аксесуарів GROHE, прикріплених до стіни.
GROHE Sensia PRO унітаз-біде у бежево-сірій ванній кімнаті з дерев'яними шафами.
Унітаз-біде GROHE Sensia PRO збоку, розміщений у сірій ванній кімнаті з рослиною поруч.
Унітаз-біде Grohe Sensia в бежево-зеленій ванній кімнаті

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Відкрийте для себе різноманітні переваги, які збагачують унітази-біде GROHE Sensia. Індивідуальні налаштування дозволяють вам регулювати температуру води, тиск і розташування форсунок, щоб персоналізувати досвід у вбиральні.

Всі особливості та порівняння

ОСОБИСТА ГІГІЄНА

Крупний план туалету GROHE Sensia, на якому видно розпилювач у роботі.

ПОДВІЙНІ ДУШОВІ ФОРСУНКИ

Унітази-біде GROHE Sensia оснащені двома окремими розпилювачами для підвищеної гігієни. Дамський душ пропонує м'який, ширший розпилювач, призначений для очищення інтимної зони. Тим часом основний розпилювач призначений для очищення сідниці, надаючи гігієнічного та свіжого відчуття.

Крупний план, на якому видно розпилювальні форсунки унітазу

АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ТА САМООЧИСНІ РОЗПИЛЮВАЧІ

Унітази GROHE Sensia оснащені передовими гігієнічними технологіями. Функціонал включає антибактеріальні та самоочисні розпилювачі для більшої гігієнічності.

Крупний план бічної частини унітазу, на якому видно закриті розпилювачі.

ВИСУВНІ РОЗПИЛЮВАЧІ

Розпилювачі унітазів GROHE Sensia захищені антибактеріальною кришкою форсунки. Це зроблено для того, щоб і розпилювальна головка, і форсунка залишалися вільними від бактерій.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Крупним планом унітазу змивання зі стрілками, що показують напрямок води.

ЗМИВ TRIPLE VORTEX

Система Triple Vortex – це змив з трьох вихідних отворів, аби чаша повністю покривалася водою для цілісного очищення. Змив розроблений таким чином, щоб бути не тільки потужним, але й екологічним і тихим, щоб забезпечити мінімальне занепокоєння.

Крупний план унітазу, на якому видно покриття AquaCeramic.

AQUACERAMIC & HYPERCLEAN

Технологія GROHE AquaCeramic – це практична технологія, яка допомагає запобігти прилипанню непривабливого вапняного нальоту та бруду до керамічної поверхні. Глазурування HyperClean має антибактеріальну дію.

Зображення, що зображує позитивні та негативні іони, що знищують бактерії.

PLASMACLUSTER*

Технологія PlasmaCluster призначена для запобігання накопиченню бактерій на керамічній поверхні. Цей інноваційний метод використовує позитивні та негативні іони для підвищення чистоти та просування передових стандартів гігієни no linktext assigned у вашому туалетному середовищі Sensia Arena.

*PlasmaCluster та логотипи PlasmaCluster є зареєстрованими торговельними марками корпорації Sharp.

ОСОБИСТИЙ КОМФОРТ

Кришка сидіння унітазу відкривається і закривається.

СИДІННЯ ТА КРИШКА АВТОМАТИЧНО ВІДКРИВАЮТЬСЯ ТА ЗАКРИВАЮТЬСЯ*

Завдяки вбудованому датчику руху, кришка унітазу GROHE Sensia відкривається і закривається автоматично. Сповнені додаткових функцій, розроблених для вашого особистого комфорту.

*Доступно в Sensia Arena та Sensia Pro

Крупний план унітазу, на якому видно, як повітря випускається для висушування користувача

СУШАРКА*

Функція осушення призначена для того, щоб ви відчували себе чистими та сухими після відвідування туалету. Регульована температура сушіння означає, що ви можете вибрати ідеальне тепло для конкретного моменту, роблячи досвід ще приємнішим.

*Доступно в Sensia Arena та Sensia Pro

GROHE Sensia у темряві, щоб підкреслити м'яке нічне світло

НІЧНИК*

Для додаткового комфорту та безпеки нічник полегшує орієнтування в темряві, особливо під час відвідування туалету вночі.

*Доступно в Sensia Arena та Sensia Pro

Де придбати

ОСОБИСТИЙ ДОСВІД

Зв'яжіться з обраним партнером GROHE сьогодні для індивідуальної підтримки.

Де придбати

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР

ІНСТАЛЯЦІЙНА СИСТЕМА RAPID SLX

GROHE Rapid SLX розроблена як гнучка і проста в установці система з вбудованою штепсельною розеткою живлення для унітазів-біде і сумісна з різними конструкціями унітазів. Система сумісна з усіма 3 унітазами GROHE Sensia.

КОМПЛЕКТ SENSIA

Комплект GROHE Sensia складається з унітазу GROHE Sensia та інсталяційної системи Rapid SLX, тому вам не доведеться купувати їх окремо, що робить комплектацію оселі простішою.

ВІДПОВІДНІ КНОПКИ ЗМИВУ

GROHE пропонує широкий асортимент панелей змиву в різних кольорах і дизайнах, щоб ви могли знайти ідеальний варіант, який підійде до вашого унітазу Sensia, а також до всього стилю вашої ванної кімнати.

КОМПЛЕКТ ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО ЗМИВУ

Комплект GROHE для автоматичного змиву можна додатково використовувати з інсталяційною системою Rapid SLX, а потім поєднувати з будь-яким унітазом Sensia для підтримки опцій автоматичного змиву та попереднього змиву.

GROHE Sensia
Shower toilet complete system for concealed flushing cisterns, wall-hung
36507SH0
Rapid SLX
4-in-1 set for WC, 1.13 m installation height
36509SH0
GROHE Sensia Pro
Shower toilet complete system for concealed flushing cisterns, wall-hung
36508SH0
Sensia® Arena
Shower toilet complete system for concealed flushing cisterns, wall-hung
39354SH1
Rapid SLX
Element for WC, 1.13 m installation height with integrated socket and shower toilet connection
39596000
Installation kit for automatic flush and pre-flush
46944001
Сертифіковані інсталятори GROHE

Встановлення професіоналами

Знайдіть сертифікованих монтажників поруч, щоб забезпечити бездоганне та професійне встановлення наших інноваційних унітазів. Гарантуємо безтурботне та ефективне налаштування, яке забезпечить оптимальну функціональність вашої вбиральні та ванної кімнати.

Знайти сантехніка

Ручне сидіння біде, прикріплене до унітазу у ванній кімнаті бежевого кольору.

КРИШКА GROHE З ФУНКЦІЄЮ БІДЕ

Кришка GROHE з функцією біде оновить вашу ванну кімнату без капітального ремонту. Вона легко інтегрується з поточним унітазом, функціонує без необхідності підключення до електрики та призначена для різних моделей унітазів. Це доповнення спрощує процес впровадження сучасних гігієнічних функцій у вашу ванну кімнату.

Дізнатися більше

СЕРВІС

Гарантуємо якість виробу та підтримку протягом всього терміну експлуатації.

+1 рік гарантії

Отримайте додатковий рік гарантії, зареєструвавши свій унітаз-біде.