Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

GROHE SmartControl

ВІДЧУЙТЕ НОВІ ВРАЖЕННЯ ВІД ДУШУ

ВІДКРИЙТЕ НОВУ СИСТЕМУ ЗМІШУВАННЯ ВОДИ У ДУШІ

GROHE SmartControl підносить процедуру прийняття душу на абсолютно новий рівень. Відчуйте нові враження від душу зі SmartControl від GROHE! Уявіть себе діджеєм за мікшернім пультом, перебуваючи у ванній кімнаті і контролючи кожен аспект Вашого душу.

Ви можете обрати не тільки режим душового струменю, а й необхідну Вам температуру і тип водного потоку. Ви готові перетворити звичайну процедуру прийняття душу на незабутній досвід?

Завдяки простому натисканню кнопки Ви маєте можливість:

  • зануритися у великі, повільно спадаючі краплини на зразок літнього дощу
  • надати такої форми воді, що розслабить та зніме втому, що накопичилась впродовж дня
  • повернути регулятор струменю води вверх для максимально сильного потоку або вниз для отримання дрібнорозпиленого струменю
  • обрати необхідну температуру для кожної краплини

Підберіть душову систему GROHE SmartControl, яка відповідатиме Вашим потребам. Запустити продуктовий конфігуратор SmartControl

ПОЧИНАЙТЕ, НАТИСКАЙТЕ НА КНОПКУ!

Лише натисніть на кнопку, щоб обрати бажаний струмінь води, та насолоджуйтесь. Перемикайте з освіжаючого режиму GROHE PureRain/Grohe Rain O2 на новий режим TrioMassage задля масажу голову та комірцевої зони, або ж просто оберіть ручний душ Power&Soul. Маєте бажання поніжитися під двома видами струменю одночасно? Жодних проблем – натисніть на обидві кнопки!

Це ще не всі переваги розумного дизайну. Поверніть рукоятку GROHE ProGrip вверх або вниз, щоб збільшити або зменшити об’єм водного потоку. Таким чином ви отримуєте повний контроль над ним і можете налаштовувати об’єм водного потоку необхідний саме Вам. І це ще не все. Ви можете зберегти уподобані Вами налаштування для наступної процедури прийняття душу. Надзвичайно просте керування.

Натисніть на кнопку, щоб увімкнути душ

Поверніть регулятор, щоб налаштувати струмінь води у діапазоні від Eco (економічний) до Full Flow (максимальний).

Для вимкнення або призупинення подачі води натисніть на кнопку. При наступному увімкненні налаштування об'єму водного потоку зберігаються.

А ТЕПЕР ВМИКАЙТЕ ВОДУ!

Ви маєте вибір режимів струменю верхніх душів. Можете насолоджуватися більш ніж одним режимом одночасно. Спробуйте поєднати режим струменю GROHE PureRain із бадьорливим режимом TrioMassage. Або ж простим натисканням на кнопку перемикніть на ручний душ. З цією душовою системою та її інтуїтивно зрозумілими кнопками можливо все. GROHE SmartControl задовольняає усі Ваші потреби. А ви думали, що найбільшим задоволенням у душі є наспівування улюблених пісень.

ОБЕРІТЬ СВОЄ УЛЮБЛЕНЕ

Система GROHE SmartControl представлена у двох стильових рішеннях покриття поверхні: класичний хромований метал та витончене акрилове скло кольору «Білий місяць».

Підберіть душову систему GROHE SmartControl, яка відповідатиме Вашим потребам. Запустити продуктовий конфігуратор SmartControl

3 способи планування Вашої неперевершеної процедури прийняття душу

Задля досягнення ідеальної процедури прийняття душу GROHE пропонує Вам 3 способи на вибір залежно від того, як Ви уявляєте собі свою душову - незначна модернізація чи повний редизайн. GROHE пропонує ряд інсталяційних рішень на будь-який смак.

SMARTCONTROL ЗОВНІШНЬОГО МОНТАЖУ

Душова система SmartControl зовнішнього монтажу у поєднанні із вражаючою душовою лійкою Rainshower 360 та душовим кронштейном вимагає мінімальних зусиль в інсталяції, натомість сприяє максимальному ефекту від користування.

SMARTCONTROL COMBI НАПІВПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ

Комбіноване рішення – без видимого душового кронштейну, у полі зору – лише вражаюча душова лійка Rainshower 360 та система GROHE SmartControl.

SMARTCONTROL ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ

Зменшено до найголовнішого: елементи душової системи GROHE SmartControl прихованого монтажу встановлються за стіною задля досягнення стильового мінімалізму та більшого простору у душовій.

Дізнатися більше