Відбудуємо країну разом з GROHE

Бренд GROHE завжди дарує насолоду від води, а також допомагає людям задовольняти найважливіші потреби у власній оселі. Дім є фортецею для кожного з нас. В 2022-ому році і надалі нам потрібно об’єднати зусилля, щоб відновити наш дім – Україну. Саме тому ми в GROHE не будемо стояти осторонь і запускаємо масштабний проект із допомоги українським домогосподарствам, майбутнім спеціалістам та державним закладам.

Набори за спеціальною ціною

Вода камінь точить! Цілих 3 напрямки допомоги від GROHE складаються у потужний потік відновлення та розбудови осель для кожного з нас:

Комплексні набори GROHE за спеціальною ціною для всіх українців

Партнери, що взяли участь

Безкоштовні набори GROHE для державних та комунальних підприємств

Залишити контактні дані

Допомога закладам професійної освіти в Україні, майбутнім сантехнікам та усім бажаючим опанувати нові навички

Залишити контактні дані

GROHE для України,
частина перша

Щоб підтримати український народ та допомогти у відбудові власних квартир та будинків, ми створили спеціальні набори для ванної кімнати, туалету та кухні. Кожен бажаючий громадянин України міг отримати високоякісні сучасні моделі продукції GROHE за особливою ціною. До наборів увійшли:

Партнери, що взяли участь:

➤ Агромат – уся продукція успішно розподілена. Дякуємо!

➤ Groheshop – уся продукція успішно розподілена. Дякуємо!

➤ Rozetka – уся продукція успішно розподілена. Дякуємо!

➤ Кранок – уся продукція успішно розподілена. Дякуємо!

➤ Лео Кераміка – уся продукція успішно розподілена. Дякуємо!

GROHE для України,
частина друга

За кожен придбаний спеціальний набір для України бренд GROHE надає один аналогічний комплект сантехніки безкоштовно для підприємств державної та комунальної власності: дитячих садочків, шкіл, лікарень та місць загального користування.

Усі постраждалі від війни заклади можуть подати заявку для отримання безкоштовно продукції GROHE; компанією будуть розглянуті усі звернення відповідних закладів.

Результати співпраці із усіма закладами будуть публічно висвітлюватися, в т.ч. на даній веб-сторінці.

GROHE для України,
частина третя

Ще одна частина нашої стратегії допомоги – внесок GROHE в систему професійної освіти України. За декілька років бренд GROHE в рамках програми GROHE GIVE відкрив освітні центри для студентів за спеціальністю «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Вперше учбово-технологічні класи були започатковані на базі професійно-технічного навчального закладу в Івано-Франківську. Таким чином GROHE започаткували ціле море ініціатив:

  • В цьому році програма GROHE GIVE діє одразу у 4 учбових закладах:
  1. Держаний професійно-технічний навчальний заклад "Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва" (Львів, вул. Пулюя, 28)
  2. Держаний професійно-технічний навчальний заклад "Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури" (Луцьк, вул. Потебні, 52)
  3. Держаний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" (Здолбунів, вул. Ясна, 6)
  4. Держаний навчальний заклад "Івано-Франківський професійний будівельний ліцей" (Івано-Франківськ, вул. Левинського, 24)
  • Найкращі молоді спеціалісти отримали шанс взяти участь у міжнародних змаганнях EuroSkills 2023 в Європі
  • Кожен бажаючий може приєднатися до програми навчання – як студенти, так і майстри, які бажають підвищити свою кваліфікацію. Протягом навчання учні опановують, серед іншого, монтаж водних систем GROHE Blue Home та унітазу-біде GROHE Sensia Arena. GROHE безкоштовно забезпечує навчально-технологічні класи усім необхідним сучасним обладнанням

Публічний звіт
Подивіться результати програми допомоги GROHE

Що допоможе відбудувати Україну
Продукти GROHE, які беруть участь у програмі