Колекції термостатів GROHE

Точний контроль температури, що дозволяє розслабитися при прийнятті душу

Розробляючи термостати GROHE, ми орієнтуємося на найчутливіший із існуючих "приборів" - на шкіру люди. Наші прогресивні термостати Grohtherm відповідають за те, щоб гаряча і холодна вода змішувалисяу у заданій Вами пропорціями. Технологія GROHE TurboStat® - революційна технічна розробка: вона забезпечує миттєве подавання води заданої температури та її стабільне утримання. Каждый наш термостат - мініатюрне технічне чудо з вишуканими та оригінальними відтінками дизайну.

Підрахуйте можливу економію!

Заощаджуйте воду та енергію з термостатами GROHE

Наш калькулятор водо- та енергозбереження моментально розраховує для Вас можливість економії від термостату GROHE з функціями GROHE EcoButton і GROHE Turbostat. За декілька кроків Ви дізнаєтеся, скільки енергії та коштів можна заощадити за рік.

Почати розрахунок водо- та енергозбереження

Дивитися всі наші коллекції

Колекції душів

Душове обладнання GROHE

Насолоджуйтесь ідеальним душем кожного разу під час використання душової системи GROHE. Наші душеві системи обладнані технологією GROHE DreamSpray, яка забезпечує равномірний розподіл потоку води через всі душевні форсунки.

Колекції душів

GROHE для ванної кімнати

У змішувачах GROHE для ванної кімнати вдало поєднано дизайн, удостоєний професійних нагород, та передові технології галузі. Кожна колекція змішувачів вирізняється великою типологією моделей, що гармонійно узгоджуються з сучасними фаянсовими виробами для ванної кімнати і відповідають різним вподобанням у стилі.

Колекції для ванної кімнати
Рішення для туалетів - Панелі Змиву & Санітарні Системи

Рішення для туалетів – панелі змиву і санітарні системи

Наші інсталяційні системи, вбудовані змивні бачки, змивні клапани та панелі змиву дозволяють реалізовувати проекти оснащення ванних кімнат високого рівня комфорту, з використанням найсучасніших підвісних фаянсових виробів. Наші змивні бачки та панелі змиву, обладнані технологією GROHE EcoJoy, допомагають економити воду без зайвих зусиль.

Рішення для туалетів – панелі змиву і санітарні системи