Колекції
термостатів GROHE

Постійна температура, постійне задоволення

Розробляючи термостати GROHE, ми орієнтуємося на найчутливіший з існуючих "приборів" – на шкіру людини. Наші прогресивні термостатичні змішувачі Grohtherm відповідають за те, щоби гаряча і холодна вода змішувалися у заданій Вами пропорції. Це можливо завдяки технології GROHE TurboStat® – революційному картриджу, що забезпечує миттєву подачу води заданої температури та її стабільне утримання на одному рівні. Кожен наш термостат є мініатюрним технічним чудом з вишуканими та оригінальними варіантами дизайну.

Змішувачі Grohtherm вмикають необхідну воду лише за 0,3 секунди! Тобто до 10 разів швидше, ніж термостати інших виробників. Така стрімкість робить процес перемикання плинним та справді непомітним – якраз те, що ви очікуєте від термостату. І саме тому із GROHE Grohtherm ви отримуєте реальний комфорт, а не уявний.

ПІДРАХУЙТЕ, СКІЛЬКИ ВИ ЗЕКОНОМИТЕ!

Економте воду та гроші з термостатами GROHE

Ви здивуєтесь, скільки ви зможете заощадити, використовуючи термостат GROHE – оснащений технологіями GROHE EcoButton та GROHE Turbostat. Усього за кілька місяців ви зможете побачити різницю у витратах води та енергії.

Дивіться всі наші коллекції

Колекції душів

Душове обладнання GROHE

Насолоджуйтесь ідеальним душем кожного разу під час використання душової системи GROHE. Наші душеві системи обладнані технологією GROHE DreamSpray, яка забезпечує равномірний розподіл потоку води через всі душові форсунки.

Колекції душів

GROHE для ванної кімнати

У змішувачах GROHE для ванної кімнати вдало поєднано дизайн, удостоєний професійних нагород, та передові технології галузі. Кожна колекція змішувачів вирізняється великим вибором моделей, які гармонійно узгоджуються з сучасною сантехнічною керамікою і відповідають різним вподобанням у стилі.

Колекції для ванної кімнати
Рішення для туалетів - Панелі Змиву & Санітарні Системи

Рішення для туалетів: панелі змиву і інсталяційні системи

Наші інсталяційні системи, вбудовані змивні бачки, змивні клапани та панелі змиву дозволяють реалізовувати проекти оснащення ванних кімнат високого рівня комфорту, з використанням сучасної підвісної сантехнічної кераміки. Наші змивні бачки та панелі змиву, обладнані технологією GROHE EcoJoy, допомагають економити воду без зайвих зусиль.

Рішення для туалетів