GROHE RAPID SLX - ГОТОВА НА ЗАВТРА ВЖЕ СЬОГОДНІ

СТВОРЕНА НАВКОЛО МАЙБУТНЬОГО

Незалежно від майбутнього, система Rapid SLX готова

Ми готові запропонувати вам доступ до всього, що є сьогодні, і всього, що прийде завтра. Система створена для того, щоб зробити життя простішим та розумнішим - як для інженерів-монтажників, так і для кінцевих споживачів - та забезпечити бачення, що не стримує технології.

Знайти шоурум

ШВИДША, СИЛЬНІША, РОЗУМНІША - ОСОБЛИВОСТІ GROHE RAPID SLX

УНІКАЛЬНИЙ ДИСПЕТЧЕР ПОТОКУ: ПОВНІСТЮ РЕГУЛЬОВАНИЙ, БЕЗОБІДКОВИЙ

Унікальний інтегрований диспетчер потоку - це здатність завжди легко регулювати витрату води. Це робить Rapid SLX ідеальним пристосуванням для постійно зростаючого асортименту безобідкової кераміки, що надходять на ринок. Повністю регульований диспетчер потоку не вимагає демонтажу і готовий на всі 100% для всіх майбутніх установок.

З’ЄДНАНІ З МАЙБУТНІМ

Rapid SLX поставляється з інтегрованою електричною розеткою. Підключення до води для унітазів-біде також є стандартним. Ця ексклюзивна функція дозволяє легко встановлювати підключення до розумних електричних унітазів та унітазів-біде, таких як GROHE Sensia Arena.

ПРЯМЕ ПОТРАПЛЯННЯ: ГОТОВІ ДО ЗАВТРАШНІХ ЗМІН

Набір для установки Rapid SLX йде в комплекті з дверцятами, що дають легкий доступ за стандартами. І коли прийде час змін таких речей, як модернізація електроживлення або водяних з'єднань або переход з звичайного туалету на унітаз-біде, нова інсталяція дає вам більше місця для змін.

ПАНЕЛІ ЗМИВУ, ЩО ПІДХОДЯТЬ

Широкий асортимент панелей змиву GROHE допомагає баченню ванної кімнати клієнта стати реальністю. З двома розмірами, трьома формами та колекцією з 12 кольорів і оздоблень, не залишилося нічого для фантазії.

Панелі змиву GROHE не тільки додають завершального штриху. З системою Rapid SLX працювати спокійніше над проектуванням вашої мрії.

Дізнатися більше

Легка установка

Новий Rapid SLX пропонує різні нові чудові функції, такі як диспетчер потоків. Тут ви можете побачити, як ми творимо майбутнє!

Проста установка: Незалежно від того, чи плануєте ви новий проект або модернізувати існуючу ванну кімнату, наша система Rapid SLX забезпечує простий монтаж інсталяцій у ванній кімнаті. Погляньте, як можна встановити Rapid SLX за допомогою нової та унікальної функції, такої як вбудована електрична розетка. Подивіться, як ви встановлюєте майбутнє!

Готова система Rapid SLX ідеально підходить до унітазів-біде. Покроково ви можете побачити, як користуватися нашою новою електричною розеткою та як легко встановити унітаз-біде!

ГАРАНТІЯ НА 10 РОКІВ ВІД ВИРОБНИКА

Постійний фокус на якості, довговічності та стійкості дозволяє нам гарантувати функціональність та безпеку нашої продукції в довгостроковій перспективі. Ми пропонуємо особливу розширену гарантію на наші інсталяції, а це означає, що Rapid SL, Rapid SLX та Uniset, наш асортимент Rapid Pro має гарантію на 10 років.

Читати далі

Варіанти продуктів

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО GROHE RAPID SLX

СВОБОДА ВИБОРУ - ФІНІШНА ПРЯМА З ПАНЕЛЯМИ ЗМИВУ GROHE