ІДЕАЛЬНИЙ СМАК ПРЯМО ЗІ ЗМІШУВАЧА ФІЛЬТРОВАНА І ОХОЛОДЖЕНА НЕГАЗОВАНА, СЛАБОГАЗОВАНА ТА ГАЗОВАНА ВОДА ВІД GROHE BLUE HOME

ДЕ Б ВИ ОЧІКУВАЛИ ЗНАЙТИ НАЙСМАЧНІШУ ВОДУ У СВІТІ?

Можливо вона ллється з неба під час дощу? Або це вода з чистого джерела? Може вода у пляшці? Або нічого з цього? Ми вважаємо, що відповідь знаходиться ближче. Ми називаємо це небутильованою водою. Представляємо GROHE Blue Home.

Знайти найближчий шоурум

ЗІ ЗМІШУВАЧА ДО СТОЛУ: ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ВАШОГО ВЛАСНОГО ВОДНОГО РЕСУРСУ

Коли Вам в останній раз довелося по-справжньому відчути смак води? Коли ковток води був таким, що хотілося пити її ще і ще? Саме це станеться, коли Ви спробуєте воду з системи GROHE Blue Home: вона перетворює просту воду в найкраще задоволення, а Вашу кухню - в гостинний оазис для друзів.

НЕГАЗОВА, СЛАБОГАЗОВАНА ТА ГАЗОВАНА: ВСЕ НА ВАШ СМАК

Негазована

Негазована

Якщо Ви любите охолоджену воду без газу - немає нічого простішого.

Слабогазована

Слабогазована

Хочете газовану воду, але не занадто? Вона вже перед Вами!

Газована

Газована

Газована вода, яка відіграє бульбашками - кращий засіб втамування спраги.

ОХОЛОДЖЕНА ВОДА ІДЕАЛЬНОЇ ТЕМПЕРАТУРИ ЯК ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ

Уявіть, що Ви можете в будь-який момент вТамувати спрагу питною водою, охолодженою до ідеальної температури, яку можна набрати натисканням кнопки. Уявіть собі запітнілий стакан, що покрився крихітними краплями, і цей чудовий перший ковток прохолодної вологи.

Охолоджена вода за потребою - погодьтеся, це свіжа ідея?

Ідеальна вода

ОТРИМАТИ СТАКАН ВОДИ ЗА СВОЇМ СМАКОМ ДУЖЕ ПРОСТО:

Скористуйтеся клавішами на рукоятці.

Для подачі охолодженої води без газу натисніть на верхню клавішу. Індикатор спалахне блакитним кольором, і Ваш стакан наповниться освіжаючою вологою.

Віддаєте перевагу слабогазованій воді? Натисніть обидві клавіші послідовно - індикатор загориться бірюзовим кольором, і Ви отримаєте воду, насичену дрібними бульбашками.

Для отримання освіжаючої сильногазованої води натисніть тільки на нижню клавішу - індикатор загориться зеленим кольором.

РОЗУМНИЙ МЕХАНІЗМ GROHE BLUE HOME

Пристрій охолодження води - наш невидимий геній: він набирає воду, фільтрує її, охолоджує і газує, перш ніж вона наповнить Ваш стакан.

Це секрет GROHE Blue Home - і причина, чому питна вода вже ніколи не буде як раніше.

ВСЯ МАГІЯ У ФІЛЬТРІ

У фільтрах GROHE Blue відбувається п'ятиступенева фільтрація водопровідної води, завдяки якій з неї видаляються навіть найдрібніші тверді частинки, але зберігаються важливі мікроелементи, корисні для здоров'я. Дізнайтеся докладніше, подивившись це відео.

Water Recipes & Water Bottle

ПОДІЛІТЬСЯ, БУДЬ ЛАСКА, СВОЇМИ ДУМКАМИ

Розкажіть нам Ваші думки та пропозиції щодо GROHE Blue Home

Перші 5 000 * учасників отримають від нас особливий подарунок: Ви отримаєте ексклюзивну пляшку для води GROHE Blue і нашу нову надихаючу книгу з рецептами.

(* Діє для Європи)

Взяти участь

ІДЕАЛЬНИЙ В ДИЗАЙНІ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ

GROHE Blue Home - це симбіоз елегантності, позачасового дизайну та інноваційних характеристик, які створюють задоволення від використання.

Змішувач, який доповнює всі інші

Якщо у Вас вже є змішувач з високим виливом та Ви не хочете змінювати його, GROHE Blue Home Mono стане для вас ідеальним вибором. Він прекрасно підійде до вже встановленого змішувача і стане для Вас джерелом смачної питної та газованої фільтрованої води.

Варіанти продуктів

Знайти шоурум поруч

Відкрийте для себе всі переваги GROHE Blue Home

Дізнайтеся про переваги

GROHE Blue Homе пасує до кожної кухні

Дізнатися більше
Brochure

Подивіться нашу брошуру GROHE Blue Home

Завантажити