Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

GROHE для Вашої Кухні

Ваша Кухня

GROHE для Вашої Кухні

Ласкаво просимо до найсучаснішого простору, де кухонні змішувачі, системи водопостачання та орієнтовані на користувача особливості поєднуються з визначним дизайном. Відкрийте для себе GROHE на Вашій кухні.

Коллеції GROHE

Особливості

Водні системи та кухонні змішувачі GROHE, які створені, щоб задовільнити Ваші бажання, втілюють у собі орієнтовані на користувача особливості та деталі, що роблять все можливим. Більше вибору, більше комфорту та більшої гнучкості: саме тому наші продукти є такими приємними для використання.

K7 Sink mixer

ПОТУЖНІ ФУНКЦІЇ АЄРАТОРА

Отримайте задоволення від щоденних справ з професійною серією продуктів GROHE з висувними виливами. Насолоджуйтесь розширеним радіусом роботи для максимальної зручності, і на багатьох моделях Ви також можете переключатися між двома функціями спрею для ще більшої гнучкості.

Відкрийте для себе змішувач для раковини Eurocube

ПОКРИТТЯ SUPERSTEEL

Для повного комфорту, кухонна установка повинна бути стійка. Поверхня SuperSteel GROHE відповідає цій вимозі. Насправді, інноваційне покриття PVD в десять разів стійкіше до подряпин, ніж хром.

Відкрийте для себе Essence SuperSteel

ТЕХНОЛОГІЯ GROHE ZERO

Ніякого контакту води зі свинцем та нікелем завдяки ізольованим внутрішнім водним шляхам. Наявна у наступних серіях: Eurosmart, Eurodisc Cosmopolitan, Europlus, Concetto, Essence New

Відкрийте для себе Eurosmart з технологією GROHE Zero

Технологія GROHE EASYTOUCH

Змішувачі GROHE з технологією Easytouch можуть вмикатися завдяки легкому торканню зап'ястям або ліктем. Залиште свої руки вільними та збережіть свій змішувач блискучо чистим. Змінюйте спосіб керування лише одним натисканням.

Відкрийте для себе Minta Touch