Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТІВ

ВІДЧУЙТЕ ПЕРЕВАГИ НАШИХ МИЙОК ЗАВДЯКИ ІННОВАЦІЙНИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ, ПОКРИТТЯМ І ФУНКЦІЯМ

Мийки GROHE вирізняються продуманими характеристиками, завдяки яким миття посуду більше не буде настільки стомливою справою. Наші мийки легкі в очистці, зменшують шум від води і навіть дозволяють керувати зливом дистанційно. Просто оберіть модель необхідного Вам розміру і стилю.

MOMENTS OF TRUTH

GROHE StarLight

завдяки блискучій зносостійкій поверхні Ваша мийка надовго збереже бездоганний естетичний зовнішній вигляд. Разом із технологією GROHE StarLight ми застосовуємо нержавіючу сталь, яка перевершує галузеві стандарти, а наша інноваційна техніка шліфування дозволяє отримати гладеньку і легку в очистці поверхню.

GROHE QuickFix

завдяки нашій системі GROHE QuickFix Ви легко і швидко встановите мийку GROHE. Більшість наших мийок мають попередньо підготовлені отвори для встановлення змішувача і автоматичного спускового клапану, що дозволяє без будь-яких складнощів здійснювати право- і лівосторонній монтаж крила.

GROHE Whisper

наша спеціальна технологія шумоізоляції чаші мийки знижує рівень шуму на кухні.

МАТЕРІАЛ

Кухонні мийки серій K300-K1000 проходять особливу обробку рослинними волокнами (Tampico) для надання їм вишуканої сатинової фактури. Запатентована GROHE техніка шліфування нержавіючої сталі (GROHE Satin Finish) дозволяє отримати більш гладеньку і менш пористу поверхню, ніж у продуктах інших виробників, що на практиці означає легкість в очистці і суттєво високу довговічність мийок GROHE.

НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ AISI 304

Для виготовлення усіх кухонних мийок GROHE застосовується нержавіюча сталь марки AISI 304, яка перевершує галузеві стандарти якості. За рахунок високого вмісту хрому і нікелю сталь AISI 304 вирізняється надзвичайним блиском, а виготовлені із неї вироби - стійкістю до утворення іржі та корозії.

AISI 316 – STAINLESS STEEL (MARINE STEEL)

НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ AISI 316 (КОРАБЛЕБУДІВЕЛЬНА СТАЛЬ)

Кухонні мийки GROHE із серії K400+, які виготовляються зі сталі марки AISI 316, стануть довговічним рішенням у тому числі для регіонів із солоним повітрям, яке сприяє утворенню іржі на металі. Сталь AISI 316, також відома як "кораблебудівельна", застосовується переважно у кораблебудівельній і хімічній галузях. Маючи високий вміст хрому, нікелю і молібдену, вона надзвичайно стійка до утворення іржі, корозії і навіть впливу кислот та хлору.

ВИРОБНИЦТВО

Мийки GROHE представляють усі сегменти – від моделей початкового рівня до вишуканих і мінімалістичних. Вони виготовляються одним із трьох способів:

ШТАМПОВАНІ МИЙКИ
Кожна мийка штампується із цільного листа високоякісної нержавіючої сталі за допомогою прес-форми, після чого підготовлюються отвори для змішувача і зливу. Даний метод дозволяє отримувати міцні мийки навіть складних форм, одночасно доступні по ціні і довговічні.

ШТАМПОВАНО-ЗВАРНІ МИЙКИ
Каркас і чаша мийки штампуються окремо за допомогою прес-форм із високоякісної нержавіючої сталі, а потім зварюються. Даний процес дозволяє отримувати більш глибокі чаші із похилими стінками, а також зменшити радіус переходу від каркасу до чаші мийки, що повністю відповідає сучасній мінімалістичній естетиці.

ГНУТО-ЗВАРНІ МИЙКИ
Із високоякісної сталі лазером вирізається заготовка за певними розмірами, яка потім вигинається у форму чаші. Отриману чашу приварюють до каркасу мийки. Даний метод дозволяє отримати більш чіткі внутрішні кути чаші з мінімальним радіусом – ідеальне рішення для мийок в мінімалістичному стилі. Оскільки штампування відсутнє, сталь залишається більш гладенькою і зберігає початкову товщину, у тому числі і в області дна чаші.

ЯКІСТЬ

Якість, якою відома компанія GROHE, певна річ, поширюється на усі моделі мийок у нашому асортименті. Для їх виготовлення застосовується сталь певного класу, яка перевершує газулеві стандарти, товщиною від 0,6 мм у моделях початкового цінового сегменту до 1 мм у моделях категорії "преміум", а запатентований метод шліфування дозволяє отримати надгладеньку і легку в очистці поверхню. Для додаткової впевненості покупців кожна мийка GROHE, як і всі наші змішувачі, супроводжується 5-річною гарантією.

ТИПИ МОНТАЖУ

STANDARD BUILT-IN

СТАНДАРТНІ ВБУДОВАНІ МИЙКИ

Традиційні моделі, що вбудовуюються у стільницю зверху, з вертикальним кантом висотою у 8 мм.

МИЙКИ З ПЛАСКИМ КАНТОМ

Оригінальна конструкція канта із похилим профілем висотою 3 мм: поєднання витонченості і простоти монтажу.

МИЙКИ ДЛЯ МОНТАЖУ ПІД СТІЛЬНИЦЮ

Витончене і сучасне рішення, яке передбачає монтаж мийок і чаш під стільницю.

МИЙКИ ДЛЯ МОНТАЖУ ВРІВЕНЬ ЗІ СТІЛЬНИЦЕЮ

Мийка встановлюється у впадину глибиною 1,5 мм і у готовому вигляді стає врівень зі стільницею. В якості альтернативи також можливий монтаж у стільницю зверху.