Euphoria Cube

Euphoria Cube

Суворі геометричні форми

Продумана комбінація квадратних і прямокутних форм у дизайні серії Euphoria Cube, а також найсучасніші технології GROHE роблять цю колекцію гідним вибором для шанувальників мінімалізму в інтер'єрах ванних кімнат. Лаконічний силует і сучасна естетика ручного душа гармонійно поєднуються з чітко окресленою квадратною формою верхнього душу - ця колекція в стриманому стилі прикрасить Ваш простір у душі чистими геометричними формами. Для ідеальногозастосування нашого незрівнянного режиму струменя Rain в душах Euphoria Cube застосовується технологія GROHE DreamSpray.

Варіанти продуктів

Euphoria Shower system with diverter for wall mounting

Система Euphoria

Система Euphoria являє собою комбінацію сучасного, актуального дизайну та функціональних переваг, об'єднуючи GROHE DreamSpray® та GROHE TurboStat® в одному продукті початкового рівня. Естетичне мистецтво було вміло зменшено, щоб забезпечити ідеальні пропорції та послідовну геометрію, а координовані ручні та верхній душ підвищують візуальну привабливість.

Система забезпечує всі переваги цілком індивідуальної системи, включаючи термостат, головний душ і ручний душ. Верхній душ 160 мм може бути повернутий до оптимальної позиції і доповнюється вдізначений нагородами ручним душем Euphoria.

Система Euphoria