Rainshower® Systems

ДУШОВІ СИСТЕМИ RAINSHOWER

ПОЄДНАННЯ НЕВІД’ЄМНИХ СКЛАДОВИХ БЕЗДОГАННОГО ДУШУ

Розкішна процедура прийняття душу завдяки одному продукту - душовій системі GROHE Rainshower.

Системи Rainshower разом поєднують необхідні елементи душу, а також безліч інших переваг для підвищення комфорту та задоволення. Завдяки повністю металевому верхньому душу Rainshower – діаметром від 210 мм до 400 мм, а також верхнім душам Rainshower Allure – ви відчуєте справжнє задоволення від режиму GROHE PureRain.

Усі наші термостатичні системи Rainshower оснащені термостатом GROHE CoolTouch з картриджем GROHE TurboStat – створеним для найбільш чутливого термометра: вашої шкіри. 450 мм душовий кронштейн обертається, а технологія GROHE CoolTouch запобігаю отриманню опіків і захищає хромовану поверхню GROHE StarLight.

For your Bathroom

Products for the bathroom and shower.

КРУГ ЧИ КВАДРАТ? ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ДУШОВІ СИСТЕМИ RAINSHOWER SMARTACTIVE

Душові системи Rainshower 310 SmartActive оснащені мінімалістичною душовою голівкою Rainshower 310 Mono із освіжаючим режимом GROHE PureRain і ручним душем Rainshower SmartActive з трьома режимами струменю. Ковзаючий елемент на душовому кронштейні системи Rainshower 310 SmartActive включає нову рукоятку ProGrip, що забезпечує легке керування душем, навіть мокрими руками.

Для того, щоб ви могли насолоджуватись душем якомога швидше, ми створили технологію GROHE QuickFix. Вона дозволяє змінювати положення верхньої рейки під час монтажу душового кронштейну. Перевага: верхня рейка легко і швидко встановлюється із використанням вже існуючих у стіні отворів.

  • Ручний душ Rainshower SmartActive з функціями DripStop, SmartTip і 3 універсальними типами струменів
  • Верхній душ Rainshower 310 Mono з витонченим дизайном та діаметром 310 мм
  • GROHE QuickFix - Для швидкого встановлення встановіть верхній кронштейн в наявних отворах
  • GROHE CoolTouch - Немає ризику ошпарити тіло
  • GROHE Turbostat - Постійна, надійна температура для безпеки та комфорту

Варіанти продуктів