Rainshower F-Series

Rainshower F-Series

Плоскі панелі, які бездоганно поєднуються в навколишнє середовище.

Відновлення – перша річ вранці, перезарядження – після спорту, розслаблення – в кінці дня. Rainshower® F-Series перетворює вашу ванну кімнату в зону відпочинку. Витончені та зрозумілі, розкішні та сучасні; ультратонкі панелі легко поєднуються з Вашим інтер’єром у ванній кімнаті. Від панелей змиву, верхнього душу, вмонтованого у стелю, до душових для тіла, колекція надихає та спокушає в равній мірі. Для тих, хто серйозно ставиться до душу та розуміє відновлювальні властивості води, Rainshower® F Series поєднує в собі все необхідне.

Варіанти продуктів

Відкрийте для себе

Rainshower F-Series Multi Spray

The Rainshower® F-Series Multi Spray 15“ додає абсолютно новий параметр налаштування для приватного СПА. Новий металевий верхній та стельовий душ , приклад високоякісної технології GROHE, має три різних варіанти розпилення для ніжного оживленняї: класичний спрей до 300 мм Rain, масаж із стресо-зниженням, який використовує 4 інтегрованих спреї GROHE Bokoma Sprays ™ або подвійний освіжаючий спрей XL Waterfal, добре відомий з розкішних саун.

Відповідно до модульної концепції серії GROHE F, серія GROHE Rainshower® F-Series Multi Spray 15 "може бути поєднана або доповнена іншими продуктами від GROHE F-Series, таких як Grohtherm F, F-digital Deluxe або іншими душами F-Series від GROHE.