Фірмовий магазин GROHESHOP

Дізнатися ціни, перевірити наявність та придбати сантехніку GROHE ви завжди можете на сайті нашого партнера – в інтернет-магазині Groheshop

GROHE TEMPESTA 250

Переваги комфорту та безпеки термостату в елегантному сучасному комплексі – це душова система із термостатом GROHE Tempesta Cosmopolitan 250. Завдяки чітким лініям та тонкому профілю, а також всім перевагам термостату, ця душова система – найкращий спосіб оновити вашу ванну та створити злагоджений і комфортний простір.

GROHE Tempesta 250

GROHE Eurosmart

Поєднуйте практичність та відмінний дизайн із новою лінійкою GROHE Eurosmart. Розроблені, щоб забезпечити неперевершену продуктивність та бути безпечними при будь-якій температурі, змішувачі Grohe Eurosmart дозволяють легко займатися справами навіть на найбільш заклопотаній кухні – без компромісів у дизайні.

GROHE Eurosmart

GROHE GROHTHERM 1000

Точне, ергономічне управління, відмінні функції безпеки та економії води – термостатичний змішувач для душу Grohtherm 1000 володіє всіма цими перевагами. Технологія GROHE TurboStat дозволяє вам насолоджуватися водою, яка завжди має ідеальну температуру, без коливань. Неперевершений рівень безпеки робить термостатичний змішувач ідеальним вибором для сімейних ванних кімнат.

GROHE Grohtherm 1000

ШПАЛЕРИ GROHE

Мрієте про ідеальну ванну кімнату та кухню? Встановіть собі шпалери GROHE, щоби візуалізувати бажання та отримати натхнення!

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

Юридичний статус:
Українське представництво
акційного товариства GROHE AG (Німеччина)

Юридична адреса:
Україна
01034, Київ
вул. Ярославів Вал, 14-А

Фактична адреса:
Україна
01034, Київ
вул. Ярославів Вал, 14-А

Контакти:
Тел.: +380 (44) 537 52 73,
Факс: +380 (44) 590 01 96
e-mail: info-ua@grohe.com
http://www.grohe.ua

GROHE AG
Представництво в Україні
01034, Київ, вул. Ярославів Вал, 14-А
Тел.: +380 (44) 537 52 73
Факс: +380 (44) 590 01 96
Тех. консультації: 0 800 502 520
+380 (44) 590 01 82
info-ua@grohe.com
www.grohe.ua

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
  • При відвідуванні нашої веб-сторінки, особисті дані, такі як ім'я, назва компанії, адреса, номер телефону, номер факсу або електронна адреса не зберігаються, поки Ви не надали нам такі дані на добровільних засадах (наприклад, коли внесли їх при заповненні контактної інформації).
  • Надані нам особисті дані ми використовуємо з технічною метою для адміністрування веб-сторінки і для відповідей на Ваші листи і запитання. Надалі ми можемо використовувати Ваші особисті дані з метою маркетингових досліджень. Ми не здійснюємо продаж або передачу Ваших особистих даних будь-яким третім особам.
  • Ви можете отримати інформацію про Ваші особисті дані, які є в нашому розпорядженні. Якщо ви бажаєте припинити використання нами ваших особистих даних, або бажаєте їх змінити чи видалити, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою info@grohe.net.ua. Якщо Ви маєте запитання щодо цієї заяви про приватність або з приводу доступу до цієї веб-сторінці, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Правила спільноти