ПРО КОМПАНІЮ

Про GROHE

GROHE – провідний світовий бренд комплексних рішень для ванної кімнати та кухні. З 2014 року GROHE є частиною потужного портфоліо брендів LIXIL, виробника новаторської сантехніки та продукції для житла. Щоби надати "Pure Freude an Wasser" ("Справжнє задоволення від води"), кожен продукт базується на цінностях бренду: якості, технологічності, дизайні та сталому розвитку.

Бренд пропонує послуги та рішення, що покращують життя – із окремими портфоліо GROHE QuickFix, GROHE Professional та преміум-суббрендом GROHE SPA. Всі лінійки продуктів задовольняють специфічні потреби професійних бізнес-партнерів GROHE та їхніх диференційованих цільових груп.
Оскільки вода лежить в основі бізнесу, бренд робить свій внесок у LIXIL’s Impact Strategy (Стратегію впливу LIXIL) завдяки ресурсозберігаючому ланцюжку створення вартості: від CO2-нейтрального* виробництва, відмови від непотрібного пластику в упаковці продукції до водо- та енергозберігаючих технологій, таких як у GROHE Everstream – душі з рециркуляцією води.

Завдяки гібридній діджитал платформі GROHE X, бренд надає нові імпульси для галузі. Чи то в цифровому форматі у brand experience hub, чи в фізичному або гібридному у GROHE X Brand & Communication Experience Center в м. Хемер (Німеччина), чи то в дорозі з вантажівками GROHE X Motion Trucks. Бренд об'єднує людей, щоб зробити свій внесок у досягнення мети LIXIL – "робити кращі оселі реальністю для всіх, всюди".

*включає проекти з компенсації викидів CO2, детальніше на grohe-x.com/sustainability

Про LIXIL

LIXIL (код Токійської фондової біржі 5938) створює новаторські продукти для водопостачання та житла, які вирішують повсякденні проблеми реального життя, роблячи кращі оселі реальністю для всіх, всюди. Спираючись на нашу японську спадщину, ми створюємо провідні світові технології та впроваджуємо інновації, щоб виготовляти високоякісні продукти, які перетворюють домівки. Але відмінність LIXIL полягає в тому, як ми це робимо; завдяки змістовному дизайну, духу підприємництва, відданості покращенню доступності для всіх і відповідальному розвитку бізнесу. Наш підхід втілюється в життя завдяки провідним брендам галузі, зокрема INAX, GROHE, American Standard і TOSTEM. Понад 55 000 співробітників в 150 країнах світу пишаються тим, що створюють продукти, які щодня впливають на життя понад мільярда людей. Дізнайтесь більше на www.lixil.com

GROHE має 5 власних виробничих майданчиків: в м. Хемер (Німеччина), м. Лаар (Німеччина), м. Порта-Вестфаліка (Німеччина), м. Албергарія (Португалія) та районі Клаенг (Таїланд).

Цінності нашого бренду

Якість, технологічність, дизайн та сталий розвиток. Це цінності бренду, які демонструють наше зобов'язання створювати унікальну сантехніку. Ми встановили надзвичайно високі стандарти, щоби забезпечити ідеальну ванну кімнату та кухню для Вас.

Веб-сайт GROHE Group

Відвідайте міжнародний веб-сайт GROHE для того, щоби дізнатися факти про компанію, а також знайти інформацію для інвесторів, преси, постачальників і міжнародних проектів.