Колекція Grohe Zedra

Відроджена легенда - новий змішувач GROHE Zedra - надає особливого шарму та інноваційності вашій кухні. Елегантний змішувач Zedra із цинковим корпусом забезпечує інтуїтивне, сенсорне керування та характеризується винятковими функціями, як-от наприклад, забезпечення водного потоку без домішок свинцю та нікелю. Висувна лійка ідеально підходить для ополіскування овочів або мийки. Ви маєте можливість обирати необхідний вам тип струменю із трьох наявних. В залежності від обраного струменю Ви заощаджуватимете до 75% води, не нехтуючи при цьому функціональністю.

Завдяки системі магнітного стикування Magnetic Docking лійка без жодних складнощів повертається у вихідне положення. В асортименті наявні моделі, що задовільнять різноманітні потреби, - від версії SmartControl до змішувача із закріпленим виливом та фільтром. Представлені моделі з двома варіантами покриття.

Відродження легендарного дизайну

Розкішна сенсорна версія

Німецька якість та практичність

Завдяки витонченому, мінімалістичному дизайну, колекція змішувачів для кухні GROHE Zedra продовжує традицію GROHE поєднувати солідний стиль з новими, інноваційними технологіями, необхідними на сучасній кухні. Завдяки сенсорній технології, що пропонується в окремих моделях, колекція GROHE Zedra продумана до дрібниць – адже розроблена німецькими інженерами для ефективності та зручності. Zedra доповнена такими функціями та можливостями, як перемикачі потрійного та подвійного розпилення, які дозволяють користувачам легко перемикатися між ламінарним та душовим струменем, що робить миття будь-чого більш ефективним та полегшує виконання повсякденних кухонних завдань.

Колекція GROHE Zedra оснащена фірмовою технологією GROHE SilkMove® для точного і легкого управління водою, що забезпечує плавне і комфортне користування змішувачем протягом усього терміну служби.

Вірні німецьким традиціям досконалого інжинірингу, моделі з колекції Zedra для кухні мають геометричний дизайн з широким радіусом повороту 360° для повного покриття мийки.

Розроблений відповідно до стандартів технології GROHE Zero, корпус змішувача захищає від зайвих домішок свинцю та нікелю завдяки вдосконаленим внутрішнім каналам, а міцне покриття забезпечує чистоту і блискучу поверхню.