Монтаж одноважільного змішувача для раковини

Дотримуйтесь кроків посібника зі встановлення нижче або відтворіть відео, щоб переглянути процес встановлення.

Підготовка

Якщо в оселі проводяться капітальні роботи, необхідно промити водопровідну мережу від усіх домішок, щоб уникнути пошкодження змішувача.

Перед демонтажем старого приладу знайдіть лінії гарячої та холодної води, а потім перекрийте подачу води.

Встановлення

1 - Візьміть змішувач і водонепроникний ущільнювач, покладіть ущільнювач на умивальник і вставте шланги в отвір змішувача на умивальнику.

2 - Встановіть змішувач так, щоб водонепроникний ущільнювач стикався з чашею. Утримуйте змішувач у цьому положенні. Порада: використовуйте шланги, щоб міцно утримувати змішувач, поки він не буде прикріплений.

3 - Візьміть регулювальну прокладку і гайку, посуньте стопорну гайку вздовж різьбового стержня, розташувавши ущільнення в напрямку до змішувача, а потім міцно затягніть гайку.

Монтаж дренажного ущільнення

1 - Візьміть дренажне ущільнення, для водонепроникності нанесіть герметик або силікон навколо отвору, а потім вставте його в зливний отвір умивальника.

2 - Накрутіть злив на різьбову частину дренажного ущільнення, переконавшись, що вісь зливу спрямована назад. Перевірте затягування, щоб уникнути ризику протікання.

3 - Вставте висувний стрижень в задню частину змішувача

4 - З'єднайте висувний стрижень і горизонтальний трижень за допомогою пластикового з'єднувача.

5 - За допомогою приводу зливу переконайтеся, що пробка повністю закривається. Якщо ні, зніміть її та відкрутіть контргайку, за допомогою розвідного ключа поверніть регулювальний гвинт, а потім затягніть контргайку гайковим ключем на 10 мм.

6 - За допомогою пилки по металу відріжте зайву частину подовжувача, яка може заважати зливу.

7 - Переконайтеся, що шланги мають ущільнення. Якщо ні, встановіть фіброве або гумове ущільнення. Прикрутіть лівий шланг до крана гарячої води, а правий - до крана холодної води. Затягніть гайковим ключем на 19 мм. Переконайтеся, що на шлангах немає перегинів. Відкрийте два крани подачі води. Переконайтеся, що все герметично.