ЯК ЗАХИСТИТИ СВІЙ ДІМ ВІД ПРОТІКАНЬ ТА ПОШКОДЖЕНЬ ВІД ВОДИ

Якщо ви домовласник, то у вас є багато радощів, але і багато турбот, тому спокій, що ваш будинок є безпечним і доглянутим буде не завжди. Збитки від води через протікання є проблемою, яка трапляється у 54% домовласників час від часу. І рахунок за пошкодження від води може складити тисячі, десятки тисяч гривень.

Якщо ви перебуваєте далеко від дому протягом тривалого часу, наприклад, на дачі, куди ви їздити на свята чи вихідні, або навіть якщо ви потребуєте більше душевного спокою щодо вашого будинку, ось наша інструкція із захисту вашого будинку від збитків і пошкоджень від води.

Вимкніть воду. Зупиніть небезпеку пошкоджень від води перед тим, як це станеться. Перед тим, як вийти з дому на будь-який період часу - наприклад, на час відпустки або вихідні – буде доцільним вимкнути подачу води через запірний кран або клапан. Запорний клапан часто знаходиться під раковиною у ванній кімнаті.

Залишіть набір ключів у сусідів. Якщо ви відчуваєте,що протікання води можуть статися у вашому домі, то вам потрібно швидко вжити заходів, щоб запобігти пошкодженням від води. Краще передбачити це і сказати сусіду, який має доступ до будинку, щоб вимкнути воду за вас. Це значно обмежить заподіяну шкоду.

Не залишайте пристрої, що споживають воду, включеними, коли ви не вдома. У нашому клопіткому житті може бути спокусливо натиснути «старт» на посудомийній або пральній машині, коли ми виходимо з дому. Але під час використання цих приладів, коли ви не знаходитесь вдома, означає, що ви не зможете вчасно виявити і впоратися з будь-якими протіканнями.

Розглянемо можливість інвестування в систему безпеки водопостачання. Для повного заспокоєння, незалежно від того, наскільки далеко ви знаходитесь від будинку, розумна система безпеки водопостачання буде вартовим вашого будинку. Такі системи, як GROHE Sense і GROHE Sense Guard, можуть виявити протікання у вашій трубі на ранній стадії неозброєним оком та відправити вам попередження, щоб повідомити вас, незалежно від того, де ви знаходитесь, і навіть відключити водопостачання дистанційно.

Дізнатися більше про систему безпеки води GROHE Sense