GROHE Sensia Arena
Запитання та відповіді

Гігієнічність

Чи є GROHE Sensia® Arena легким у обслуговуванні?

Так. Він чиститься швидше і простіше звичайного унітазу за рахунок автоматичного промивання, безобідкової чаші і антибактеріального покриття AquaClean. Повітряний фільтр теж змінюється швидко.

З чого зроблені сидіння та кришка унітаза-біде Sensia Arena®?

Сидіння та кришка виготовлені з дюропласту.

Яким чином чаша унітаза-біде Sensia Arena® залишається чистим?

Покриття керамічної чаші Sensia Arena® виконується за двома технологіями. Антибактеріальна глазур HyperClean запобігає розмноженню бактерій, а покриття AquaCeramics відштовхує забруднення і солі. Система змиву Triple Flush Vortex забезпечує повний спокій за чистоту.

Що означає сертифікація унітаза-біде Sensia Arena® по стандартам SIAA?

Сертифікат SIAA служить показником антибактеріальної активності і видається тільки на продукцію, у якій цей показник перевищує 99,9%.

Навіщо в унітазі-біде Sensia Arena® дві форсунки?

Одна форсунка - для стандартного режиму, друга - для режиму "дамський душ". У конкуруючої продукції, як правило, одна форсунка для обох режимів. Ми вважаємо, що з точки зору жінки окрема форсунка для режиму "дамський душ" - це більш гігієнічно.

Як відбувається самоочистка форсунок унітаза-біде Sensia Arena®?

Форсунки автоматично промиваються чистою водою. Як тільки Ви вибираєте один з режимів, негайно запускається автоматична промивка форсунки поданою водою. Після завершення використання режиму програма самоочищення запускається знову. Крім цього, форсунки виготовлені з антибактеріального матеріалу.

З якого матеріалу виготовлені форсунки унітаза-біде Sensia Arena®?

Форсунки виготовлені з антибактеріального пластику.

Чи можливо змінювати форсунки унітаза-біде Sensia Arena®?

Так, форсунки змінні і продаються в якості запчастин: для стандартного режиму - артикул 14928000, для дамського душу - артикул 14929000.

Користування

Чи можуть люди із захворюваннями користуватися GROHE Sensia® Arena?

Так, людям із захворюваннями він принесе особливу користь, запобігаючи роздратування завдяки високому рівню гігієни. Тим, хто страждає гемороєм GROHE Sensia® Arena забезпечить дбайливе і ефективне обмивання, що сприяє полегшенню симптомів.

Чи можуть діти користуватися GROHE Sensia® Arena?

Діти теж можуть користуватися GROHE Sensia® Arena. Звичайно, потрібно навчити дітей користуватися унітазом-біде правильно, після чого він буде сприяти підтримці гігієни в сім'ї.

Чи можна користуватися GROHE Sensia® Arena без фунції біде?

Звичайно, можна користуватися GROHE Sensia® Arena як звичайним унітазом.

Як працює автоматичний підйом кришки та сидіння у підвісного Sensia Arena®?

Датчик руху розпізнає Ваше наближення, і кришка унітазу (окремо або з сидінням) піднімається автоматично. За допомогою пульта можна обрати автоматичний підйом і опускання кришки і сидіння або тільки кришки, а також повністю відключити цю функцію. Підйомом і опусканням кришки і сидіння можна також управляти з пульта.

Якими функціями унітаза-біде Sensia Arena® можна керувати з панелі у сидіння?

За допомогою панелі у сидіння можна вмикати стандартний режим обмивання і дамський душ, а також регулювати натиск води для цих режимів.

Як вмикається обдув у унітаза-біде Sensia Arena®?

Обдув вмикається за допомогою пульта або мобільного додатку. Можна обрати один з трьох температурних режимів.

Чи можно користуватися обома форсунками унітаза-біде Sensia Arena®?

Ні, це неможливо.

Як довго служить вугільний фільтр поглинача запахів у унітаза-бідe Sensia Arena®?

У унітазу є два фільтри, що видаляють запахи. Повітряний фільтр легко очищається самостійно, рекомендуємо робити це двічі на тиждень. Вугільний фільтр служить 7 років і в зв'язку з тривалим терміном служби повинен змінюватися тільки фахівцями післяпродажного обслуговування GROHE.

Управління зі смартфона та пульта

Якщо в домі є кілька смартфонів, як бути впевненим в тому, що SENSIA ARENA активує потрібні персональні параметри в потрібний час?

Унітаз-біде Sensia Arena® розпізнає Ваш смартфон і завантажить персональні параметри тільки після підйому кришки. Коли Ви перебуваєте у ванній кімнаті, і Ваш смартфон з'єднаний з унітазом Sensia Arena®, інші смартфони в будинку не зможуть з ним з'єднатися.

Скільки різних смартфонів можуть під'єднуватися до унітаза-біде Sensia Arena®?

До унітаза-біде Sensia Arena® можуть під'єнуватися максимум сім смартфонів. Якщо Ви додасте восьмий, буде видалений перший. При цьому одночасно може підключатися тільки один смартфон.

Яка безпровідна технологія використовується унітазом-біде Sensia Arena®?

Bluetooth.

Що трапиться, якщо пульт впаде у воду?

У гіршому випадку він перестане працювати. Пульт не є водонепроникним.

Монтаж та інсталяційна система Rapid SL

Де можна знайти технічні дані?

Всі технічні дані можна знайти в нашій брошурі або на сторінці з описом моделі.

Усі брошури

Чи складний монтаж?

Монтаж повинен виконуватися кваліфікованим майстром-сантехніком. Ви можете знайти найближчого фахівця тут:

Чим відрізняються рами Rapid SL 39128001 та 39128000? Обидві підходять до унітаза-біде Sensia Arena.

У рам 39128001 та 39128000 по-різному розташовані точки підведення води і електроживлення. 39128001 підходить для моделей Sensia Arena® і IGS®, а 39128000 - тільки для Sensia Arena®.

Як працює автоматичний змив у підвісного унітаза-біде Sensia Arena®?

Функція автоматичного змиву у Sensia Arena® буде працювати тільки після установки комплекту підключення автоматичного змиву 46944000. Датчик буде реагувати на Ваше наближення і запускати автоматичну програму самоочищення. Ви також зможете налаштувати автоматичний змив унітазу при вставанні з сидіння. Крім цього, змивом можна керувати за допомогою пульта і мобільного додатка.

Які моделі сумісні з комплектом підключення автоматичного змиву 46944000?

Комплект підключення автоматичного змиву сумісний з усіма бачками GROHE Rapid SL GD2.

Яка мінімальна висота монтажу підвісного унітаза-біде Sensia Arena®? Яка середня висота?

Висота залежить від обраної монтажної рами: у них є стандартні місця кріплення. У випадку зі стандартними рамами сидіння буде перебувати на висоті 445 мм.

Керамічна чаша у унітаза-біде Sensia Arena® кріпиться зверху чи знизу?

Зверху.

Чи комплектується унітаз-біде Sensia Arena® підводячою трубою та іншими елементами для підключення до водо- та електропостачання?

Так, унітаз-біде Sensia Arena® комплектується електричним кабелем і сполучною розеткою, триходовим краном, гнучким шлангом і кутовим вентилем. Впускна і зливна труби не включені, так як вони входять в комплект рами Rapid SL.