НОВИЙ ТРЕНД КОЛЬОРУ:
GROHE ФАНТОМНИЙ ЧОРНИЙ

Представляємо новий вишуканий колір GROHE Фантомний чорний – чарівний відтінок, який додасть атмосфери вишуканості будь-якій ванній кімнаті. Натхненний текстурами глибинних гірських порід, своїм елегантним темним покриттям колір GROHE Фантомний чорний створює примхливу та спокусливу атмосферу, що ідеально підходить для тих, хто прагне розкішного та вишуканого вигляду ванної кімнати. Надзвичайно матова поверхня та зносостійке покриття роблять його ідеальним вибором для вашої ванної кімнати. Ця лінійка є поєднанням культових дизайнерських тенденцій у ванній кімнаті із надзвичайною практичністю. З GROHE Фантомний чорний ваша ванна кімната вийде за межі буденності, запрошуючи вас поринути у світ темної вишуканості та вічної краси.

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ З GROHE ФАНТОМНИЙ ЧОРНИЙ

Оновіть свою ванну кімнату із GROHE Фантомний чорний, щоб вона виглядала по-справжньому чарівно. GROHE пропонує широкий вибір змішувачів чорного кольору, включаючи змішувачі для раковини, ванни та біде.

Душі та змивні панелі у кольорі Фантомний чорний у поєднанні з відповідними аксесуарами підкреслять стиль вашої ванної кімнати та покращать враження від прийняття душу.

Витончений та вишуканий дизайн у поєднанні з гладкою чорною поверхнею створюють виразний елемент, що доповнює будь-який стиль ванної кімнати.

ПЕРЕТВОРІТЬ СВОЮ ВАННУ КІМНАТУ

Оновіть свою ванну кімнату із GROHE Фантомний чорний, щоб вона виглядала по-справжньому чарівно. GROHE пропонує широкий вибір змішувачів чорного кольору, включаючи змішувачі для раковини, ванни та біде. Душі та змивні панелі у кольорі Фантомний чорний у поєднанні з відповідними аксесуарами підкреслять стиль вашої ванної кімнати та покращать враження від прийняття душу. Витончений та вишуканий дизайн у поєднанні з гладкою чорною поверхнею створюють виразний елемент, що доповнює будь-який стиль ванної кімнати.

Змішувач у кольорі Фантомний чорний
Душ у кольорі Фантомний чорний
Змивна панель у кольорі Фантомний чорний

ПОКРИТТЯ НОВОГО РІВНЯ ІЗ GROHE ФАНТОМНИЙ ЧОРНИЙ

Це покриття виводить чорний колір на новий рівень, вирізняється винятковою зносостійкістю, стійкістю до подряпин та стійкістю до відбитків пальців. Ми прагнемо створювати продукцію найвищої якості, тому лінійка у кольорі Фантомний чорний від GROHE – це ідеальне поєднання естетики та функціональності. Познайомтеся з позачасовою красою та надійністю змішувачів для ванних кімнат з колекції Фантомний чорний, що вирізняються ретельно продуманим дизайном та оснащені різноманітними функціями, які дають змогу підвищити зручність користування ванною кімнатою.

КОРОТКО ПРО ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

  • Технологія лакофарбового покриття
  • Підвищена стійкість до корозії, вицвітання та подряпин порівняно з іншими варіантами чорного кольору від GROHE
  • Підвищена стійкість до появи відбитків пальців порівняно з матовими чорними порошковими покриттями
  • Надзвичайно матова і гладка поверхня

ЧОРНА САНТЕХНІКА GROHE – ПОВЕРХНІ ВИСОКОГО КЛАСУ ТА КУЛЬТОВИЙ ДИЗАЙН

Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу комплексному рішенню для ванної кімнати у кольорі GROHE Фантомний чорний або індивідуальній комбінації поверхонь, GROHE надає свободу та можливості для створення ванної кімнати, яка буде по-справжньому вашою. Завдяки винятковій майстерності та увазі до деталей, сантехніка у кольорі GROHE Фантомний чорний неодмінно створить сміливий та захоплюючий інтер'єр у будь-якій ванній кімнаті. Ми також надаємо 5-річну гарантію для додаткового душевного спокою. Розробіть ванну кімнату, яка втілить ваше бачення розкоші та стилю.

Фантомний чорний
Ванна кімната у кольорі фантомний чорний
Змішувач у кольорі фантомний чорний
Душ у кольорі фантомний чорний
Термостат у кольорі фантомний чорний
Змивна панель у кольорі фантомний чорний

ПОДИВІТЬСЯ НАШІ МОДЕЛІ

Знайдіть найближчий шоурум

Зверніться до обраного вами шоуруму-партнера GROHE вже сьогодні, щоб отримати індивідуальне рішення, яке відповідає вашим потребам.

Знайти шоурум

ОЗНАЙОМТЕСЯ З РЕШТОЮ АСОРТИМЕНТУ

Відкрийте для себе широкий асортимент комплексних рішень від GROHE для ванної кімнати та кухні. Перегляньте наші колекції для душів, сантехнічної кераміки, змивних панелей та моделей для кухні, щоб знайти індивідуальні рішення, які задовольнять будь-які ваші потреби.

Ванна кімната

Душ

Туалет

Кухня