Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

Відкрийте для себе усі переваги GROHE RED

Система GROHE Red розроблена таким чином, щоб дарувати Вам зручність, екологічність і безпеку у всьому, навіть до найдрібніших деталей. Ця система має ряд продуманих і принципово необхідних функцій.

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Ваша безпека - наша першочергова турбота. З цієї причини GROHE Red має запобіжник, що застерігає дітей від непередбачуваних опіків.

ЗМЕНШЕННЯ ВИТРАТ

З системою GROHE Red Ви заощаджуєте воду та енергію.

ЧИСТИЙ І СВІЖИЙ СМАК

Кипляча фільтрована вода з чудовим смаком.

ЗВІЛЬНЕННЯ РОБОЧОЇ ПОВЕРХНІ

Вода фільтрується і нагрівається до 100 ° C, і при цьому не потрібен чайник, який займає місце. GROHE Red забезпечить всі Ваші потреби у воді за допомогою єдиного змішувача.

ТЕХНОЛОГІЇ, ДЛЯ ЯКИХ БЕЗПЕКА НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

Якщо у Вашій родині є діти, це, мабуть, може бути найвагомішою причиною назавжди відмовитися від електричного чайника. Нажаль, чайники продовжують бути джерелом безлічі нещасних випадків на кухні. І, нажаль, жертвами таких нещасних випадків найчастіше стають найменші діти, молодше 5 років. Це відбувається постійно: діти перекидають чайники з окропом на себе. Сама думка про те, що це відбувається, нестерпна. Тільки у Великобританії більше 360 дітей щорічно отримують важкі опіки, тобто, в середньому, одна дитина в день - і кожен такий випадок неприпустимий.

Обираючи GROHE Red, Ви можете бути впевнені в тому, що вибираєте безпеку в першу чергу. Система GROHE Red успішно пройшла випробування у німецькому інституті TÜV (незалежна організація, яка підтверджує відповідність вимогам безпеки і стандартам якості).

МИТТЄВА І БЕЗПЕЧНА ПОДАЧА КИПЛЯЧОЇ ВОДИ

Ми розробили систему GROHE Red таким чином, щоб вона стала найбезпечнішою з наявних у продажу, - адже ніщо не може бути важливіше безпеки Вас і Вашої родини. Змішувач цієї системи оснащений блокуванням, що запобігає включенню змішувача дітьми, а також охолоджуючими протоками, що уникають ймовірність опіків, коли торкаєшься до поверхні. Відключено і небезпечне «пирхання» змішувача: запатентований аератор змішувача GROHE Red забезпечує подачу окропу рівним струменем без розбризкування. Крім цього, як тільки Ви відпускаєте клавішу, автоматично (в ту ж секунду) перекривається подача окропу.

Блокування: На сімейній кухні безпека понад усе, тому змішувачі GROHE Red оснащені блокуванням від включення дітьми.

Натисніть на клавішу блокування від включення дітьми на 1 секунду для розблокування функції подачі окропу.

В процесі розблокування світлодіод буде блимати червоним кольором, а після розблокування буде горіти безперервно.

Для включення подачі окропу натисніть і утримуйте нижню клавішу живлення. Для припинення подачі приберіть палець з клавіші.

ЗАНАДТО ГАРНИЙ, ЩОБ ЙОГО ХОВАТИ

Витончений бойлер GROHE Red, з обтічними формами, занадто гарний, щоб жити в шафі. Варто зауважити, що мінімалістичний дизайн тут контрастує з функціональністю. Довговічний титановий резервуар, надзвичайно стійкий до корозії і накипу, зберігає бездоганну якість роботи протягом тривалого терміну служби. Крім цього, на відміну від більшості бойлерів, які, як правило, виготовляються з нержавіючої сталі або міді, бойлери GROHE Red не надають воді металевого присмаку, і ми це гарантуємо. Бойлери GROHE Red випускаються в двох розмірах і можуть миттєво надавати 3 або 5,5 літрів окропу.

Ми вкладаємо всю свою енергію в енергозбереження

Чи може постійне підтримання води в киплячому стані економити енергію? Відповідь - «так». Вся справа в титановому бойлері GROHE Red: за рахунок його чудової ізоляції для підтримки температури води на рівні 100° C потрібні мінімальні витрати електроенергії. У порівнянні з енерговитратами електричного чайника або плити, GROHE Red забезпечує максимальну економію. Крім того, згадайте, скільки разів Ви вмикаєте воду, - і кожне натискання на клавішу призводить до витрати електроенергії. З GROHE Red такого не відбувається.

Якщо Ви їдете у відпустку, просто перемкніть бойлер в режим відпустки - температура води буде підтримуватися на рівні 60 ° C, забезпечуючи додаткове енергозбереження.

Скільки потрібно енергії для кип'ятіння 1-го літру води.

ФУНКЦІЯ НАПОВНЕННЯ КАСТРУЛЬ У GROHE RED ДОПОМОЖЕ ШВИДШЕ НАГОДУВАТИ РОДИНУ

Середній електричний чайник здатний закип'ятити не більше 1,7 літра води за один раз. Інша справа GROHE Red! Її функція наповнення каструль дозволяє набрати до 3 літрів киплячої води одночасно. Це дуже зручно для макаронних страв та інших ситуацій, коли Вам потрібно багато окропу відразу. Під час роботи функції наповнення каструлі Ви можете прибрати палець з клавіші, що дозволить тримати каструлю двома руками.

Для розблокування функції наповнення каструль натисніть на кнопку блокування від включення дітьми два рази поспіль, колір світлодіода повинен змінитися з червоного на жовтий.

Тепер натисніть на нижню клавішу живлення, щоб ввімкнути функцію наповнення каструль.

Кипляча вода подаватиметься протягом 60 секунд в обсязі до 3 літрів, після чого відключиться автоматично.

ПОДАЧА ВОДИ ІДЕАЛЬНОЮ ТЕМПЕРАТУРИ: ЗАВДАННЯ ВИКОНАНО

За рахунок змішуючого клапана система GROHE Red здатна не тільки миттєво подавати киплячу воду.

Якщо на Вашій кухні є тільки холодне водопостачання, Ви можете задіяти бойлер GROHE Red для подачі теплої води. Якщо підключити бойлер до змішуючого клапану, він буде змішувати киплячу воду з холодною водою і подавати з змішувача теплу воду під управлінням важеля для змішаної води. При схемі монтажу Coldfill ( "Холодне водопостачання") водонагрівач не потрібно. Однак, припустимо, якщо водонагрівач встановлений, тепла вода починає надходити не відразу, і в процесі очікування вода просто зливається в каналізацію. В цьому випадку підключається змішуючий клапан і він підмішує киплячу воду для подачі теплої води постійної температури під термостатичним контролем. При схемі монтажу Hotfill ( "Гаряче водопостачання") тепла вода подається миттєво. Позбавлення від очікування води. Заощадження води. Змішуючий клапан можна придбати додатково. Він може поєднуватися з будь-яким комплектом GROHE Red.

МОНТАЖ ЗА СХЕМОЮ «ХОЛОДНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ»

Кипляча вода змішується з холодною водопровідною для подачі теплої води на кухонний змішувач.

МОНТАЖ ЗА СХЕМОЮ «ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ»

Миттєва подача теплої води за допомогою бойлера GROHE Red за рахунок установки змішуючого клапана.

Клас енергоефективності А при використанні зі змішувальним клапаном 40841001 для отримання теплої води.

ГАРАНТІЯ ЧИСТОГО СМАКУ

ВСЯ СПРАВА У ФІЛЬТРІ

Системи GROHE Red оснащуються високопродуктивними фільтрами, які здійснюють пятиступеневу фільтрацію води, очищаючи її навіть від найменших небажаних домішок і при цьому зберігаючи в ній корисні для здоров'я мінерали. Забезпечуючи таким чином неперевершений смак води, фільтр виконує і ще одну важливу функцію: він знижує вміст вапна у воді, допомагаючи бойлеру бездоганно виконувати свої функції протягом тривалого терміну служби.

Дізнайтеся більше про наші високопродуктивні фільтри

Якщо Ви вже придбали нову систему GROHE Red, зареєструйте її прямо зараз і отримаєте подвійну вигоду!

Зареєструвавши свою систему GROHE Red зараз, Ви отримаєте комплект, до якого входять книга рецептів GROHE RED і термос GROHE Red з вбудованим ситечком, а також додатковий рік гарантії! Зареєструватися дуже просто: оберіть Вашу модель зі списку нижче, введіть дату покупки і дату установки. Після цього Ви отримаєте свій гарантійний сертифікат по електронній пошті.

Зареєструйте Ваш змішувач GROHE Red

ПРИДБАЙТЕ ВЛАСНЕ ДЖЕРЕЛО КИПЛЯЧОЇ ВОДИ

Приготуйтеся встановити своє власне джерело киплячої води - це можна зробити за кілька простих етапів. Компактні бойлери GROHE Red випускаються в двох розмірах і поміщаються під мийкою, звільняючи цінну робочу поверхню на кухні.

Повернутися на сторінку про GROHE Red

Познайомитися з асортиментом моделей GROHE Red
Брошура

Завантажити нову брошуру про GROHE Red.

НАЙПОШИРЕНІШІ ПИТАННЯ ПРО GROHE RED

Відповіді на найважливіші для Вас питання