GROHE ТА НАЙКРАЩІ ВОДНІ ТЕНОЛОГІЇ

Вода - це не тільки найцінніший ресурс у світі, але й основа всього живого. Основою репутації компаній GROHE і BWT - європейських лідерів сфери водокористування - є принципи безпеки, гігієнічності та високі стандарти якості. Об'єднавши свої напрацювання і досвід, ми створили принципово нові системи подачі води.

Чиста насолода

Інноваційні пристрої серії GROHE Blue перетворюють водопровідну в найчистішу питну воду. Системи GROHE Blue фільтрують воду із застосуванням технології, розробленої BWT, потім охолоджують її до приємної для пиття температури і подають в негазованому вигляді з дрібними бульбашками повітря або в газованому - прямо зі змішувача. Завдяки своїй прогресивній розробці - унікальнїй запатентованій технології фільтрації із збагаченням магнієм Mg2 + - BWT забезпечує цінителів по всьому світу водою з приємним освіжаючим смаком. Цю воду Ви будете із задоволенням вживати щодня.

Як працює фільтр

Фільтри GROHE Blue filters використовують п'ятиступеневу систему очистки, щоб позбавитися навіть найдрібніших частин з водопровідної води, залишаючи всі важливі мінерали, які корисні вашему здоров'ю:

  • Попереднє очищення: Відфільтровує великі частинки піску і бруду.
  • Попереднє очищення активованого вугілля: Видаляє хлор, певні органічні сполуки, включаючи інсектициди та пестициди.
  • Високопродуктивний іонообмінник: Видаляє вапняні та металеві речовини.
  • Фільтрація активованого вугілля: Обхідна вода фільтрується і очищується, зберігаючи необхідні мінерали.
  • Повна фільтрація: Захоплює навіть залишкові частинки.

Типи та розміри фільтрів

Системи GROHE Blue пропонують Вам різні розміри, а також три варіанти типу фільтрів, тобто Ви можете отримувати прекрасну питну воду, навіть якщо маєте жорстку або м'яку воду.

Фільтр GROHE Blue : 600-3000 літрів

Очищена питна вода:

Наш стандартний 600-літровий високопродуктивний фільтр поставляється з кожним стартовим комплектом GROHE Blue, а фільтри заміни доступні у трьох розмірах - 600л, 1500л та 3000л. Кожен картридж GROHE Blue використовує п'ятиступінчату технологію для видалення всіх домішок з водопровідної води, які погіршують її смак. Вугільна фільтрація видаляє хлор, а високоефективний іонний обмінник зменшує кількість вапна та важкі метали, залишаючи Вам питну воду з чистим, свіжим смаком.

GROHE Blue фільтр на основі активованого вугілля

Ваше рішення для м'якої води:

Ідеально підходить для м'якої води, фільтр активізованого вугілля покращує смак, видаляючі хлор та металеві речовини, але не відфільтровує твердість карбонату.

GROHE Blue Магній+

Для смаку та користі для здоров'я:

Отримайте додаткові переваги для здоров'я, обравши модель Магній + фільтр. Він використовує наш п'ятиступеневий фільтраційний процес, а також додає магній до води.

Варіанти продуктів

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ GROHE BLUE