СИСТЕМА БЕЗПЕКИ ВОДИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Ведення бізнесу або володіння нерухомістю приносить багато обов'язків і величезний список речей, про які треба турбуватися. Так чому б не перевірити одну річ з цього списку? З розумною системою безпеки води ви можете захистити свої приміщення від руйнівних наслідків і інвестувати в свій спокій.

Пошкодження від води та затоплення можуть мати величезний вплив на бізнес. Не тільки вартість пошкодженого складу, продукції та обладнання, а й час, необхідний для усунення пошкоджень від води, який може зайняти кілька днів або навіть тижнів, щоб встигнути висохнути перед початком ремонту. Звичайно, пошкодження від води та затоплення можуть спричинити ризики для здоров'я та безпеки працівників і клієнтів.

Ще гірше, протікання води та пошкодження від води не обмежуються тільки в робочий час! Ось чому будь-який бізнес або власник нерухомості має доцільно розглянути розумну систему безпеки води, яка може попереджати вас про будь-які проблеми на ранніх стадіях і навіть відключити подачу води до того, як витік води перетвориться на дорогу катастрофу.

МАЛИЙ БІЗНЕС, МАГАЗИНИ, РЕСТОРАНИ - БІЛЬШЕ НІЯКИХ ЗУПИНОК У БІЗНЕСІ ЧЕРЕЗ ПОШКОДЖЕННЯ ВІД ВОДИ

"Не тільки протікання води призведе до витрат, але і на закриття вашого бізнесу на декілька днів! З водоохоронною системою GROHE такі неприємні ситуації можна уникнути шляхом виявлення протікання води та автоматичного відключення води перед тим, як ваша власність зазнасть збитків.

Датчик води GROHE Sense і GROHE Sense Guard підходять для бізнесу, залежно від кількості ванних кімнат і кухонних приміщень.

Власність з обмеженою кількістю санітарних приладів:

  • магазин,
  • невеликий офіс,
  • ресторан,
  • кабінет лікаря,
  • та інші подібні приклади.

Одна людина, яка контролює потік води, може приймати рішення про відключення води, без подальшого негативного впливу на бізнес. Контроль системи водопостачання здійснюється через додаток для смартфонів.

Зв’яжіться з нами для рішення, яке відповідає вашим потребам

БУДІВЕЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ – НІЯКИХ ПОШКОДЖЕНЬ ВІД ВОДИ ЧЕРЕЗ НЕПРАВИЛЬНУ УСТАНОВКУ

Будівельний майданчик залишається порожнім на ніч, помилка в установці трубопроводів і водопровідної система була зроблена і раптом виникає протікання води протягом декількох годин, перш ніж його можна зупинити. Зруйнований матеріал потрібно замінити, додаткові витрати і затримка З GROHE Sense Guard протікання води можна звести до мінімуму за допомогою автоматичного відключення, перш ніж це призведе до масового пошкодження.

GROHE Sense Guard має автоматичний захист у випадку розриву труби і надмірного витоку води - розумний контролер води здатний виявляти ці події і автоматично відключати воду. Навіть без підключення до Wi-Fi, пристрій забезпечує цю основну функціональність при підключенні до електрики і встановлюється на водопровід.

Зв’яжіться з нами для рішення, яке відповідає вашим потребам

ВЛАСНИКИ НЕРУХОМОСТІ – ЗАХИСТІТЬ СВОЮ ВЛАСНІСТЬ ВІД ПОШКОДЖЕНЬ ВІД ВОДИ

Ви власник бізнесу або житлової нерухомості? Ви, можливо, вже обладнали її детекторами диму, щоб виявити причину пожежі завчасно і уникнути значних пошкоджень. Як щодо того, щоб піти далі і захистити вашу власність водоохоронною системою? Вода може протікати у будівлі годинами або навіть днями до виявлення протікання і його зупинки, це може залишити значні і довгострокові негативні наслідки для будівлі.З водоохоронною системою GROHE вода автоматично вимикається при виявленні протікання води.

Зверніть увагу, що система водозабезпечення GROHE в даний час може бути встановлена тільки на об'єктах, де розміри санітарних установок схожі з будинком для однієї сім'ї.

Зв’яжіться з нами для рішення, яке відповідає вашим потребам