Досід користувачів GROHE Sense

Численні історії уникнення негативних наслідків пошкодження систем водопостачання завдяки системі GROHE Sense

Інноваційні системи захисту водопостачання GROHE Sense і GROHE Sense Guard надзвичайно допомогли великій кількості користувачів уникнути стресової ситуації та наслідків пошкодження водопровідних шляхів. Багато користувачів - від звичайних домогосподарів під час перебування у відпустці до зайнятих бізнесменів, які часто змушені на відстані тримати під контролем ситуацію з водопровідними системами вдома - уже змогли оцінити усі переваги системи GROHE Sense. Якщо ви думаєте над тим, щоб вдосконалити свій розумний дім або, наприклад, уже пережили неприємну ситуацію із проривами води вдома і не хотіли б більше допускати подібного, або просто цікавитеся новинками у світі технологій , подана інформація стане вам у нагоді. Це - історії про те, як системи захисту водопостачання від GROHE уже врятували своїх користувачів від даремної витрати часу, грошей та інших неприємностей, пов'язаних із незначним протіканням води.

“Якби у мене не було вдома системи GROHE Sense, наслідки були б жахливими. Вода б текла до мене у підвальне приміщення впродовж пяти днів.“

Ніколаус Кляйн, Німеччина

“Мікропротікання були виявлені системою GROHE Sense Guard, що вчасно відімкнула водопостачання та допомогла уникнути негативних наслідків для мого дому.”

Іван Шеврат, Франція

“На щастя, я виявив проблему вчасно. Інакше б вода поширилась і на нижній поверх будинку, де тільки недавно закінчився ремонт.”

Олівер Блек, Німеччина

“Я очікував додаткових засобів безпеки, оскільки живу у старому будинку. На випадок, якщо раптом щось трапиться.“

Андре Веферс, Німеччина

Детальніше

Розумний сенсорний датчик

Дізнатися більше про GROHE Sense

Розумний охоронець вашого дому

Дізнатися більше GROHE Sense Guard

Особистий додаток для дистанційного керування системою водопостачання

Дізнатися більше про додаток GROHE Sense