ПОШКОДЖЕННЯ ВІД ВОДИ - ПРОБЛЕМА №1 У ДОМІ!

Легко думати, що це ніколи не станеться з вами - але протікання води або потопи іноді трапляються у більшої половини будинків. І коли потоп трапляється, наслідки можуть бути руйнівними.

Де відбуваються протікання води?

Протікання води в будинку можуть мати багато причин для повяи. Це може бути щось таке просте, як, наприклад, забита мийка або проблема з посудомийною чи пральною машиною. У холодні місяці, мороз, що викликає прорив труб, є великим ризиком затоплення та пошкоджень від води в будинках. Протікання води навіть може трапитися не у вашому будинку, щоб завдати шкоди вашій оселі - проблема з дахом у сусідів або потоп у квартирі зверху може призвести до потопу та пошкоджень від води у вашому домі.

Скільки коштують пошкодження від води?

Протікання, забита раковина, прорив труби і раптом ви зіткнулися з зруйнованим домом і витратами, які можуть складати дуже велику суму. Не кажучи вже про стрес і клопіт після цього. Серйозний витік води може знищити не тільки ваше майно та меблі, а й килими та стіни.

Чим довше протікання води продовжується, тим більше рівень пошкодження від води, з яким вам доведеться зіткнутися - вам може знадобитися придбати насоси та осушувачі, щоб висушити будинок, що постраждав від затоплення, до того, як можна буде зробити повторну обробку, заміну та ремонт Додайте до цього ймовірність виїзду з дому, коли відбувається очищення, і ви можете побачити, що пошкодження від води є серйозною проблемою - і варто добре захистити себе і свій будинок.

Ви можете подумати, що це не може трапитися з вами?

Але справа в тому, що кожен другий будинок зазнав пошкодження від води хоча б раз. Тому доцільно притримуватися захисних заходів від протікань за допомогою системи розумного дому, від якої ви отримуєте дані про стан води у вашому будинку.

КОЛИ ВОДА ВИХОДИТ З-ПІД КОНТРОЛЮ - ВАШ ДІМ БЕЗЗАХИСнИЙ

У будь-який час і в будь-якому місці Протікання води можуть відбуватися в будь-якому місці будинку - і в будь-який час.

Швидкі дії проти пошкоджень від води Коли відбуваються пошкодження від води, це також впливає на стіни і швидко розвивається цвіль. Маючи на увазі, що цвіль накопичується протягом 24 годин, необхідно терміново реагувати на протікання води в будинку.

Слідкуйте за трубами 65% пошкоджень пов’язано з проривом або з протіканням труб, тобто ви можете не знати про ризик витоку води, поки не стане надто пізно.

Протікання, що має будинок Невеликі протікання води - з труб, туалетів або душових - завдають 28% пошкоджень від води. Через те, що вони приховані, ці протікання води можуть тривати місяці або навіть роки, повністю руйнуючи стіни та підлогу і з часом завдаючи великої шкоди.

Ризик морозу Заморожені труби можуть траплятися протягом тривалих періодів морозу, особливо в приміщеннях або будинках, які не підігріваються і не часто відвідуються або перевіряються. Найбільш розповсюдженою причиною затоплення в будинку може бути прорив труби, що може призвести до серйозного пошкодження від води дуже швидко

РЕАЛЬНІ ТА СТРАШНІ ДАНІ З СТАТИСТИКИ ПРО ЗБИТКИ ВІД ВОДИ

54% будинків зазнали збитків, спричинених затопленнях у їхніх будинках. (1)

65% всіх випадків пов'язані з трубами. (2)

Збитків, спричинених водою можна було запобігти у 93% випадків (3).

У Європі середня вартість усунення пошкоджень від води становить 2,297 євро. 28% застрахованих осіб не відшкодовуються взагалі. А деякі отримують тільки 61% від загальної суми відшкодованих витрат. (1)

У 2015 році лише в Німеччині було зареєстровано 1,1 мільйона збитків від води у приватних будинках. (4)

Через 24 години цвіль може починати накопичуватися із-за вологості: викликає респіраторні проблеми, астму і алергію (5)

41% проривів труб відразу не розпізнаються, що призводить до великого обсягу витоку та втрат води. (2)

61% невеликих протікань або тріщин у трубах виявляються через 1 тиждень або пізніше. (2)

Погані речі чекають свого часу? Ви хочете дізнатися більше?

Прочитайте повний огляд безпеки водопостачання

Зверніть увагу: доступний лише англійською мовою.

Читати Далі

ЧИТАТИ ДАЛІ

Легко думати, що це ніколи не станеться з вами - але протікання води або потопи іноді трапляються у більшої половини будинків. І коли потоп трапляється, наслідки можуть бути руйнівними.

Розумний датчик води

Відкрийте для себе GROHE Sense

Розумний вартовий вашого будинку.

Відкрийте для себе GROHE Sense Guard

Додаток для управління водними ресурсами

Відкрийте для себе додаток GROHE Sense app

(1) ConsumerView, січень 2017, кількісна оцінка Європи
(2) ConsumerView, травень 2017, кількісна оцінка Європи
(3) ACE-Group: http://www.businesswire.com/news/home/20110404007195/uk/ACE-Private-Risk-Services-Study-Identifies-Type
(4) Німецькими страховиками: http://www.gdv.de/zahlen-fakten/schaden-und-unfallversicherung/wohngebaeudeversicherung
(5) https://irp-cdn.multiscreensite.com/c4e267ab/files/uploaded/Rf7chFZfSe2cTKWmjbMA_WHO_Guidelines%20for%20Indoor%20Air%20Quality_Dampness%20and%20Mould_2009.pdf