ЧОМУ РОЗУМНИЙ ДІМ - ЦЕ МАЙБУТНЄ?

Протягом останнього десятиліття ми всі стали звикати керувати аспектами нашого життя за допомогою технологій, від інтернет-банкінгу до онлайн-магазинів, Інтернет зробив життя набагато зручнішим. Зараз подібна інтелектуальна революція відбувається в домашніх умовах.

Що таке технології розумного дому? Розумний дім - це той, де практично будь-який аспект можна контролювати цифровим способом. Ваш дверний дзвінок, ваше освітлення, Ваша домашня безпека, опалення та вода… Все, навіть керування шторами, можна контролювати дистанційно завдяки технологіям.

Які переваги розумного дому? Розумні технології роблять роботу у будинку набагато простішою та зручною, і можуть дати вам душевний спокій, що все працює так, як потрібно, навіть якщо ви перебуваєте далеко протягом тривалого часу. Розумні технології спрощують роботу у домі, зменшуючи необхідність дротів та пультів для керування телевізорами та музикою.

Деякі технології розумного будинку зосереджені більше на безпеці - інтегрована система розумного спостереження для дому може дозволити вам стежити за тим, що відбувається, де б ви не були. Ви також можете придбати системи, які зберігають ваш будинок в безпеці від пожежі та ризиків затоплення. Розумний будинок дає вам змогу краще контролювати і знати більше про те, що відбувається з вашим будинком.

Як працює розумний дім? Технологія розумного дому може бути представлена у вашому будинку по частинах, відповідно до ваших пріоритетів. Якщо відкриття штор силою вашого голосу є вашим пріоритетом, то ви можете почати тільки з цього! Однак цей крок все більше спрямований на інтегровану технологію, яка з'єднує різні елементи вашого будинку в одному центрі.

Одним із ключових напрямків розвитку стала поява систем безпеки води, а такі системи, як GROHE Sense і GROHE Sense Guard, можуть забезпечити вам спокій і захист від руйнівних протікань і пошкоджень від води.

Ці системи у вашому домі зможуть виявити і попередити вас про зміни рівня вологості, щоб ви знали, що існує проблема, перш ніж будь-яке витікання буде видимим. Ви також можете використовувати їх, щоб знати про будь-які проблеми дистанційно через розумний додаток, навіть якщо ви знаходитесь далеко від дому, ви точно знаєте, що відбувається. Ви також можете скористатися такою системою, щоб вимкнути подачу води, як тільки система попередить вас про проблему - навіть якщо ви знаходитесь не вдома. Оскільки краще запобігти пошкодженням від води, ніж робити ремонт, такі системи є найостаннішою розумною розробкою для дому, яка домогає домовласникам без зусиль, де б вони не знаходилися.

Дізнайтеся більше про систему охорони води GROHE Sense