Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

Relexa Rustic

Relexa Rustic

Ручний душ у традиційному стилі

Колекція Relexa Rustic - це вдале поєднання дизайну в традиційному стилі і новітніх інженерних досягнень GROHE Моделі, які будуть бездоганно виглядати в класичному інтер'єрі ванної кімнати, відрізняються м'якими рифленими обрисами, вигідно підкресленими бездоганним хромованим покриттям GROHE StarLight. Ручний душ в традиційному стилі, спроектований на основі технології GROHE DreamSpray, яка створює рівномірний розподіл потоку води через всі сопла душової голівки, доповнюється в цій колекції відповідним верхнім душем, що дозволяє легко і просто обладнати душ в одному стилі

Знайти салон-магазин
Bathroom Brochure
Брошура
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.

Відкрий для себе Relexa Rustic

Розпилювачі

Normal Spray

Normal Spray: Великий всеохоплюючий розпилювач з освіжаючим і розслаблюючим ефектом. Його універсальна розробка робить його відмінним на всі сто.

Rain Spray

Rain Spray: Широкий і розкішний - м'який, ніжний спрей для заспокоєння шкіри. Спрей забезпечує повне і рівномірне покриття, імітуючи теплий літній дощ.

Jet Spray

Jet Spray: Сфокусований циркулярний розпилювач, який забезпечує освіжаючий потік води. Ідеально підходить для миття або просто для чищення ванни або душу.

Massage Spray

Massage Spray: Пульсуючий розпилювач з масажем.

Champagne Spray

Champagne Spray: Збагачений повітрям для великих, м'яких крапель води. Більше повітря означає, що для застосування цього розслабляючого та м'якого розпилу спрею потрібно менше води.