<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE Fresh

Чистота та свіжість одним натисканням кнопки.

GROHE Fresh – простий спосіб ароматизації у вбиральні із інсталяційною системою!

Створення інноваційних рішень для повсякденних проблем – це те, чим пишається GROHE. GROHE Fresh виводить ванну кімнату на новий рівень зручності. Ця система дозволяє отримати найкраще з обох світів – відчуття простору у ванній кімнаті із навісним унітазом та інсталяційною системою, а також постійну гігієну і чистоту, що асоціюються з ароматичними блоками для звичайних зливних бачків.

До цього часу не було можливості отримати доступ до прихованого зливного бачка, щоб додати до нього ароматичний блок. GROHE Fresh оснащає інсталяційну систему легко відкриваємою панеллю, яка відкриває доступ до гірки, що опускає таблетку в зливний бачок. Весь процес займає лічені секунди завдяки панелі змиву, яка відкривається як дверцята.

  • GROHE Fresh сумісний з усіма прихованими зливними бачками GROHE з панеллю змиву стандартного розміру. Механізм пропонується з панеллю змиву на ваш вибір або як додатковий аксесуар для використання з існуючою інсталяційною системою та кнопкою. Для старих зливних бачків просто зніміть фіксуючу раму, встановіть заслінку в бачок і прикріпіть нову раму, а потім знову підключіть пневматичний шланг до панелі змиву. Для зливних бачків без змивного клапана AV1 доступний повний комплект для модернізації.

Ми рекомендуємо використовувати таблетки для туалета GROHE Fresh, які гарантовано не зашкодять механізму. Придбати їх можна в магазині наших партнерів – фірмовому магазині GROHESHOP.

Ароматизація для унітазу з прихованим змивним бачком? З GROHE Fresh це не проблема!

1. Відкрийте панель змиву

2. Візьміть ароматизуючу таблетку

3. Покладіть її в механізм

4. Закрийте панель. Тепер можна змивати :)

ОБИРАЙТЕ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ДООСНАЩЕННЯ АБО ГОТОВУ ІНСТАЛЯЦІЮ

Rapid SL
5-in-1 set for WC, 1.13 m installation height
38827000
Nova Cosmopolitan
Flush plate
38799000
Skate Air
Flush plate
38798000
Skate Cosmopolitan
Flush plate
38805000
Others
Retrofit set
38796000