Аксесуари

Аксесуари і приналежності для зберігання також підвищують функціональність приміщення і створюють зручність для користувачів, надаючи ванній кімнаті завершений вигляд.

Essentials Cube Glass/soap dish holder

Аксесуари для ванної кімнати
Штанги для рушників, дозатори для мила і гачки для банних халатів стануть завершальними штрихами в інтер'єрі ванної кімнати. Для того, щоб дотримуватися єдиного стилю, почніть з вибору змішувача такої марки, яка також пропонує широкий асортимент аксесуарів. В цьому випадку фінішне покриття змішувачів і аксесуарів буде ідеально поєднуватися.

При розміщенні аксесуарів в просторі ванної кімнаті слід розумно поєднувати ефектність та зручність доступу. Уважно продумайте їх розташування, оскільки для їх монтажу потрібно свердління отворів у плитці.

Штанги для рушників повинні розміщуватися на відстані витягнутої руки від ванни і / або душа, а гачки для банних халатів - поруч з виходом з душу. Підвісні дозатори для рідкого мила і стакани для приладдя допоможуть підтримувати порядок і зберігати менше предметів на стільниці навколо умивальника.

Дзеркала
Ванна кімната не може бути повноцінною без дзеркал. Вони дозволяють нам спостерігати своє відображення при здійсненні щоденних процедур по догляду за собою: нанесенні макіяжу, голінні, вмиванні і чищенні зубів, а також служать джерелом відбитого світла в приміщенні.

Аксесуари для ванни - Essentials Cube
Eurocube 3-hole basin mixer

Нішові полиці
Ніші в душовій забезпечать місце для зберігання шампунів і гелів, позбавляючи від необхідності установки незручних виступаючих полиць. Поглиблені полки в інших місцях ванної кімнати, наприклад, над підвісним унітазом, створять цікавий акцент і дозволять Вам доповнити інтер'єр предметами на свій смак.

Меблі для ванної кімнати
Якщо в минулому асортимент меблів для ванних кімнат обмежувався невеликими шафами, сьогодні вони випускаються в різних стилях і дозволяють організувати простір для зберігання в приміщенні будь-якого дизайну. На Ваш вибір пропонується безліч варіантів обробки фасадів - від глянцевих лакованих покриттів до світлих порід дерева, а також велика різноманітність моделей - від невеликих шаф кубічної форми до широких комбінацій з дверцятами і висувними ящиками.

Підвісні моделі підкреслять красу мінімалістичного інтер'єру ванної кімнати і забезпечать місце для зберігання речей повсякденної необхідності. Багато виробників випускають спеціальні колекції компактних меблів для невеликих ванних кімнат і туалетів.

Аксесуари для ванної кімнати - Essentials

Рекомендовані продукти

Allure Brilliant

Аксесуари Essentials

Essentials Cube Аксесуари