Дизайнерські панелі змиву

Компанія GROHE приділяє увагу всім дизайнам для ванних кімнат. Завдяки обробці з цінними матеріалами та ефектним конструктивним рішенням наші панелі змивання стануть найвишуканішим завершальним штрихом в інтер'єрі Вашої нової ванної кімнати.

Панелі змиву Skate Cosmopolitan з дерев'яним оздобленням гармонійно поєднуються з найсучаснішими меблями для ванної кімнати та облицювальною плиткою з природного каменю. У колекцію входять панелі з обробкою з натурального дерева шести порід: горіха, американської вишні, дуба, дуба, ясеня, ебенового дерева і бамбука.

Для мінімалістичних просторів вдалим вибором стануть панелі змиву Skate Cosmopolitan зі скляною поверхнею з оздобленням Білий Місяць, Чорний Оксамит, Матовий Титан і Матовий білий.

Особливістю панелей змиву Nova Cosmopolitan Print є декоративний графічний орнамент у вигляді кілець, а також круглий блок пари клавіш змиву.

Всі панелі змиву передбачають можливість монтажу як з горизонтальним, так і з вертикальним розташуванням.

Skate Cosmopolitan Wood

Skate Cosmopolitan з дерев’яним оздобленням

Skate Cosmopolitan Glass WC wall plate

Skate Cosmopolitan зі скляним оздобленням

Nova Light WC wall plate

Nova Light - панель змиву з підсвічуванням для розсіяного освітлення

Панель змиву Nova Light втілює в собі естетику дизайну наших змішувачів і душів дизайну Cosmopolitan. Особливістю моделі є двухклавішний блок змиву з контуром підсвічування, який поширює м'яке приглушене світло.

Якщо Вам потрібно скористатися туалетом вночі, яскравість розсіяного освітлення від підсвічування панелі Nova Light буде достатньою для того, щоб можна було не вмикати основне освітлення ванної кімнати.

  • Колір світлодіодного підсвічування можна вибрати: блакитний, червоний, зелений, жовтий або один з безлічі проміжних відтінків.
  • Крім цього, можна встановити режим спектра, що переливається.
  • Можливе програмування включення і виключення підсвічування в певний час.
  • Можливий монтаж панелі у вертикальному або горизонтальному положенні.
Others GROHE Fresh retro-fit set

Простий спосіб оснащення бачків прихованого монтажу блоком для освіжаючих таблеток

Система GROHE Fresh створює у ванній кімнаті новий рівень комфорту, дозволяючи одночасно насолоджуватися естетичністю інтер'єру при прихованому монтажі бачка і постійним підтриманням свіжості і гігієнічності унітазу, яке раніше було можливо лише при використанні підвісної блоку освіжувача.

Система GROHE Fresh забезпечена зручним механізмом відкривання панелі змиву, користуватися яким дуже просто:

  1. Відкрийте панель змиву
  2. Виберіть освіжаючу або очищаючу таблетку
  3. Помістіть її в спеціальний жолоб, по якому вона опуститься в бачок
  4. Закрийте панель і натисніть на клавішу змиву

Система сумісна з усіма змивними бачками прихованого монтажу та панелями змиву GROHE, за винятком панелей з оздобленням зі скла або дерева.

GROHE Fresh випускається в комплекті з різними панелями змиву, а також у вигляді окремого пристрою для модернізації раніше встановлених панелей змиву GROHE.

Рекомендовані продукти

Arena Cosmopolitan

Nova Cosmopolitan

Nova Light

Skate Cosmopolitan