Душові Термостати

Термостатичні змішувачі для душу

При розробці всіх термостатичних змішувачів GROHE для душу ми орієнтуємося на найчутливіший в світі термометр - людську шкіру. Наші термостати виготовляються з матеріалів вищої якості із застосуванням передових технологій нашої галузі, для того щоб забезпечити користувачам максимальну безпеку і комфорт при прийнятті душу. Ми випускаємо цілий ряд моделей термостатів, що відповідають різним проектувальним вимогам і умовам монтажу.

GROHE CoolTouch

Термостатичні змішувачі - те, що потрібно для комфортного прийняття душу

Термостатичний змішувач для душу змішує гарячу і холодну воду для подачі води заданої Вами температури. Він забезпечує стабільність температури води протягом усього купання.

Швидкість спрацьовування термостата гарантує, що, поки Ви приймаєте душ, температура води буде залишатися постійною, навіть якщо хтось у Вашому домі включить воду в іншому приміщенні або скористається змивом в туалеті.
Термостат дозволяє призупинити подачу води при прийнятті душу, наприклад, для того щоб намилити волосся, а потім відновити його - при цьому температура води, що поступає не зміниться.
Температура води регулюється легко завдяки першокласним керамічним дискам Carbodur, якими оснащені рукоятки змішувачів. Такі диски забезпечують плавність ходу і збільшують кут повороту рукояток.

Термостат Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Рекомендовані продукти

Душові термостати

Душові термостати