Змішувачі для душу

Змішувачі GROHE для душу Якщо установка термостатичного змішувача є неможливою, зупиніть свій вибір на Одноважільний або Двохвентильні змішувачі для душа GROHE. Наші змішувачі одних важелів для душа оснащені технологією GROHE SilkMove®, що дозволяє плавно і точно регулювати напір і температуру води, що надходить в душову головку.допоможуть обладнати ванну кімнату в єдиному стилі.

Якщо установка термостатичного змішувача є неможливою, зупиніть свій вибір на одноважільному або двохвентильному змішувачі GROHE для душу. Наші одноважільні змішувачі для душу оснащені технологією GROHE SilkMove®, що дозволяє плавно і точно регулювати напір і температуру води.

Ми пропонуємо широкий асортимент змішувачів для ванної кімнати для різних проектів, маючи в своєму розпорядженні колекції різних стилістичних напрямків - від прогресивного Cosmopolitan до класичного Authentic .

У всіх колекціях змішувачів GROHE представлений великий вибір змішувачів для ванни та душу. Від моделей зовнішнього монтажу до вбудованих варіантів - в нашому асортименті завжди знайдеться рішення на будь-який смак і для будь-яких технічних умов.

Eurodisc Cosmopolitan Basin mixer

Змішувачі для душу

Обладнати ванну кімнату в єдиному стилі з GROHE дуже просто. У всіх наших колекціях змішувачів представлені моделі для душу, яким складуть прекрасну пару змішувачі для раковини завдяки ідентичному дизайну.

Якщо Ви також бажаєте мати верхній душ, тоді підберіть в комплект до нього один з наших одноважільних змішувачів або двохвентильних змішувачів для душу.

Різноманітність моделей зовнішнього і прихованого монтажу дозволить підібрати ідеальне рішення для кожного об'єкта, а технології GROHE забезпечать неперевершену якість роботи обладнання на довгі роки.

Підвищена практичність:
Для того щоб при прийнятті водних процедур все необхідне було під рукою, змішувач для душу зовнішнього монтажу з колекції Eurosmart Cosmopolitan оснащений поличкою для банного приладдя.

Eurostyle Basin mixer

Змішувачі для душу та ванни

Якщо Ви бажаєте приймати душ, стоячи у ванні, тоді встановіть змішувач для ванни / душу. У наших колекціях представлені два типи таких змішувачів:

  • Змішувачі для ванни / душу зовнішнього монтажу: передбачають установку над ванною і комплектуються виливом для наповнення ванни, а також випуском для кріплення душового шланга.
  • Змішувачі для ванни / душу прихованого монтажу: корпус змішувача вбудовується в стіну, що виглядає дуже лаконічно. Такі змішувачі призначені для комплектації з виливом або випуском для наповнення ванни і одним душовим пристроєм або, як варіант, двома душовими пристроями - ручним і верхнім.

Рекомендовані продукти

Concetto

Eurodisc Joy

Eurosmart Cosmopolitan